SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

gaspari super pump

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1078

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 134 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 896
moze ktos sie wypowiedziec na temat tej kreatyny oczywiscie ci cobrali czy kopie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
z półobrotu, lepiej uwazaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 134 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 896
z czego??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
to byl zart. Teraz powaznie: zdania sa podzielone, w USA zachwalaja u nas roznie, Aras podal Ci dobry link poczytaj opinie. Moim zdaniem kopie ale kwestia czy cos w tej cenie nie kopnie lepiej ryzyk fizyk
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 134 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 896
aha bo jestem teraz na cylku horse power plus mono i powiem wam ze srednio kopie spodziewalem sie czegos lepszego i zastanawiam sie tez na nowym no xplodem bo starego bralem i byl ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
tzn jak to srednio kopie? jesli oczekiwales kopa na treningu to nie miales po czym go oczekiwac jesli problemem sa przyrosty/sila to juz zadna odzywka tego nie zmieni jak mono z HP nie daja rady
sprecyzuj pytanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 134 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 896
no srednio kopie do xploda i ten****owy smak ale w sumie to nie osmak chodzi takze mam to w dupie jak smakuje byle kopał a konkretnie nie chodzi mi tylko o sile tylko tez o mase bo na tym cyklu do gory tylko 4 kg poszedłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 14080 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 56924
slabiej kopie od xploda bo hp nie jest typowa przedtreningowka tylko stackiem kreatynowym wiec to normalne,
wiec ciesz sie z tych 4kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
tylko 4kg haha a ile Ty chcesz zrobic tej masy? No chyba ze masy tluszczu nabrales to rzeczywiscie lipa...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2081 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21606
trzeba bylo dowalic kalorii to bys poszedl 6 kg ;)
hp nie nadaje sie jako przed treningowy srodek .

Bez Farmaceutyki Nie Ma Co Liczyć Na Wyniki .

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co mogę osiągnąć?

Następny temat

Carbo wpc mct PROŹBA...

Wiecej