SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie o ćwiczenia do wymarzonej sylwetki

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1142

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 106
Witam serdecznie na forum nie przebywam na codzien ale postanowiłem poprosic Was o wyrazenie swojej opinie.

Ponizej przedstawiam zdjecie sylwetki jaka chce uzyskac oraz tego jak teraz wygladam.
Tydzien temu wrocilem do treningow (wczesniej byly to bardzo prymitywne treningi)

Teraz kolej na pyatania:
1. Czy z moja marna genetyka jestem w stanie uzyskac cos takiego?
2.Jezeli tak to czy dam rade uzyskac podobna sylwetke w 3 lata cwiczen (moge cwiczyc codziennie, nie odpuszcze (trenuje karate wiec mam zaciecie do treningow))
3. Jak z suplementami, nie chce wygladac jak kulturysci.

Prosze nie jeździć po mnie :) Pozdrawiam

Zmieniony przez - deen91 w dniu 2012-02-27 16:03:37

Zmieniony przez - deen91 w dniu 2012-02-27 16:04:13




Zmieniony przez - deen91 w dniu 2012-02-27 16:05:00
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
1. Tak.

2. Zbyt dużo czynników za to odpowiada, nikt ci tego nie powie, trening codzienny nic tutaj nie da. Regularność, dieta, regeneracja, odpowiedni trening do poziomy wytrenowania itp.

3. Dieta, nie musisz nic brać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 106
dzieki :) ok wiec jak jest szansa ze moge tak wygladac to nie ma co tracic czasu, ide na silownie poprosze jakiegos trenera o pomoc, dziekuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 105
wcale wiele ci ien brakuje i uzyskasz taka wczensiej niz za 3 lata.na pewno.codo supli to oczywiscie dieta najwazniejsza ale w penych momentach suple sa wazniejsze niz jedzenie jak npo zaraz po treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
"Dieta, nie musisz nic brać"

uderzyło mocnym idealizmem , żeby osiągnąć taką sylwetkę

to lata ciężkiej pracy i raczej bez zabawek tutaj się nie wyrobisz .

kodak12

chcesz sie udzielać wypełnij profil i przeczytaj podwieszone tematy wraz z regulaminem .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 197 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5257
Chyba większosc marzy o takiej sylwetce :D Według mnie musisz troche ,, przymasowac '' bo póki co bardziej wyrzeźbiony jestes ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 106
Dzięki za odpowiedzi. Każda jest na swój sposób przydatna. pawlus9633 - wiem że większość marzy o takiej sylwetce no i właśnie o to chodzi. Czasem bywam na różnych siłowniach i spotykam na prawdę różnych ludzi oczywiście jedni są mniej przypakowani inni bardziej. Rzecz w tym, że wiekszość z nich to typowe "koksy" i mimo, że są "duzi" i mają swoją siłe (oczywiście jakoś wyglądają) to mają sylwetke zupełnie inną od tej przedstawionej przeze mnie. Myślicie że to zależy od ilości wykonywanych ćwiczeń. To bardzo dobre pytanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 469 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9370
dieta,trening a będziesz kim zechcesz a jesli chodzi o zdjecia duzzo tez daja magicznie programy typu photoshop
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
"Dieta, nie musisz nic brać"

uderzyło mocnym idealizmem , żeby osiągnąć taką sylwetkę

to lata ciężkiej pracy i raczej bez zabawek tutaj się nie wyrobisz .


Mało jeszcze widziałeś więc co można zrobić bez supli .

Nikt nie określił w jakim czasie to zrobi.

Zmieniony przez - Viren w dniu 2012-02-29 16:56:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 469 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9370
na sucho to nawet trawa nie rosnie,hehe a tak poważnie dużo zależy tez od genów jednemu zajemi to rok a drugiemu 3 lata i to będzie mało.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Boks + Silownia

Następny temat

trening/dieta/suplementy na rzezbe

WHEY premium