SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie do Gorala

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 18892

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 161 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 868
Bo nie mam siły!
Po prostu nie mam siły, żeby się podciągnąć na drążku, a martwych ciągów się boję, bo raz - mam problem z kręgosłupem (w styczniu jak mi coś strzykneło, to 1,5 miesiąca się nie dotykałam do skośnej ławki), a dwa mam problem z kolanami (dlatego zrezygnowałam ze spinningu - nie wytrzymuję dłuższego obciążenia). Z tego powodu bałam się czy dam radę te przysiady, hack-maszynę, czy też suwnicę. Póki co wszystko w porządku, ale o ile na kolana mogę sobie pobrać glukozaminę, to o kręgosłup boję się trochę bardziej

Zmieniony przez - holman w dniu 2004-07-08 11:23:32

zero szacunku dla formy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4202 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31691
to przynajmniej drązek wrzuc nie obicąza kregosloopa, wrecz go rozciaga.


zawsze mozesz poprosic kogos by Ci trzymal nogi i podnosil w razie potrzeby, wtedy bedziesz dala rady napewno zrobic dooza ilosc powtoorzen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4429 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32976
Strong przeciez to kobieta - na wyciagu spokojnie moze cwiczyc
holman dobrze jest twoj planik jest ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 161 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 868
Strong, do czego Ty mnie namawiasz? hehehe
Poczekaj potrenuję jeszcze kilka miesięcy, to się może przymierzę, bo jak na razie to szczerze wątpię, żebym dźwigneła tyle ile sama ważę....

zero szacunku dla formy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 161 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 868
Tak w temacie kalorii - Anar, jak zjadasz 5000 dziennie, to chyba nieustannie ruszasz ustami? Swoją drogą, gdyby nie redukcja i miałabym zjadać te 2300, to nie wiem jak bym to zrobiła hehehehe

zero szacunku dla formy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
Kręgosłup, kolana - radze zapoatrzyć sie w odpowiednie suplementy jak glukozamina i kolagen, ten ostatni poza dobroczynnym działaniem na stawy bardzo dobrze wzmacnia też włosy, paznokcie, poprawia elastyczność skóry

również witaminy byłyby wskazane

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4202 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31691
ok nie to nie :)

na stawy wedloog mnie starcza glukozamina, wzmaga synteze glikokoniugatoow, i kolagenu. Mi po niej bardzo ladnie minely dolegliosci.

Kolagen tez jest dobry, dostarcza budulca, ale wedloog mnie glukozamina starcza :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4429 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32976
holman - zwiekszam procent tluszczu w diecie - 1g tluszczu to az 9kcal wiec az tak trudno nie jest - choc fakt, ze jest czasem ciezko tyle spozyc:( naszczescie sa jeszcze gainerki, ktore sa pycha i mozna nimi dostarczyc sporo kcal

Jezeli masz problemu z duza ilscia jedzenia to staraj sie zamienic weglowodany tluszczami

Zmieniony przez - anar w dniu 2004-07-08 13:04:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 161 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 868
Moje stawy chwilowo odpuściły - pogoda mi służy. Witaminy biorę, dodatkowo magnez w tabletkach i musujący do wody na trening. Bardzo mnie zainteresował ten kolagen, zwłaszcza ze względu na paznokcie. To się kupuje w aptece, czy też w sportowych sklepach?

zero szacunku dla formy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4429 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32976
Kolagen mozesz znalesc i w aptekach i w sklepach z odzwywkami
lub w necie: http://www.sportatut.com.pl/sport/prod_body.php?id=16&menu_ref=lista&l=K 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

START W ZAWODACH - krok po kroku

Następny temat

Cykl masowy za około 300zł oraz do tego dieta

WHEY premium