SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie do Gorala

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 18864

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1492 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9859
- bądź cierpilwa i czekaj na efekty na początku będzie trudno zwiększasz podasz kcal itd ale pózniej powinno być oki

Powodzenia !

...>>>>>>>>> ..The Olny Dead Have Been The End Of War..<<<<<<<<<...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379


Ułożyłem dla Ciebie coś takiego - z w wiekszości z produktów jakie sama proponowałaś
zostawiłem Ci troche kcal rezerwy na jakieś warzywa, które sama już sobie dobierzesz

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Spoko mozesz sobie urozmaicac posilki, najwazniejsze zeby unikac produktow przetworzonych i owocow.

Mozesz za to stosowac warzywa, ryby, mieso, oleje, kasze, ziemniaki, platki, sery chude, mleko(poltluste) itd.

No moze z 2300 kcal przesadzilem, ale tez nie znam Twojej wagi.Sugerowalem sie wzrostem, a w profilu nie masz ;)

Dieta Stronga wyglada bardz dobrze, wiec mysle ze mozesz skorzystac.Mozesz tylko zmniejszyc ilosci tunczyka na rzecz jajek i soji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 161 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 868
Jestem pod wrażeniem Chciałam tylko porady w sprawie serwatki, a dostałam tyle ważnych informacji...
Wieeeeelkie dzięki.
Jedno chciałabym uściślić - ta odzywka po treningu to od razu w szatni (znaczy się musiałabym ją przynieść, a z tego co czytałam w instrukcjach obsługi, to trzeba ją robić bezpośrednio przed spożyciem)? Ponieważ - przypominam, że trening kończę ok. 20. W domu jestem o 20.30, więc jak mam jeść jeszcze jeden posiłek, to musiałby być połączony z odżywką. Jak będzie lepiej?

zero szacunku dla formy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
Odmierzoną porcję odżywki bierzesz ze sobą w szejkerze lub w zwykłym słoiczku - rozpuszczasz w wodzie jak kończysz trening
ja zawsze tak robie

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 161 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 868
Fakt. Widziałam takie przypadki Dostosuję się. (Znaczy się o waflach ryżowych mogę zapomnieć).

zero szacunku dla formy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak, ale posilek w domu i tak powinnas zjesc po treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 161 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 868
Wszystko pieknie. Przespałam się z tym jadłospisem i dotarło do mnie rano, że nie jem owoców i pieczywa, rozumiem, że to jest metoda na zmniejszenie ilości węglowodanów. Zaraz zamówię odzywkę i będę się grzecznie stosowała. Śniadanie zjadłam dzisiaj przepisowe, zaraz pójdę do Leclerca, nabyć potrzebne produkty (coś czuję, że będę miała dodatkowy trening na bicepsy hehe).
Skoro dietę mamy już załatwioną (modyfikacji będę dokonywała pod Waszym nadzorem), to teraz przejdę do treningu. Otóż, skończyłam właśnie 2-miesięczny plan treningowy i od dzisiaj zamierzam robić inny. Generalnie ma on się opierać na 5 seriach po 10 powtórzeń na ćwiczenie (z wyjątkiem nóg, bo tutaj planuję superserie, jesli tylko dam radę ), oczywiście uwzględnione są zmiany ćwiczeń na dane mięśnie.
Poproszę o wszelkie sugestie.

zero szacunku dla formy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 161 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 868
Aha, jeszcze w kwestii formalnej - dlaczego kładzie się taki nacisk na oliwę z oliwek (ja na przykład używam ostatnio oleju z pestek winogron), przecież taki rzepakowy praktycznie ma takie same parametry odżywcze.

zero szacunku dla formy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 161 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 868
W tym sklepie nie można zapłacić kartą o jak mi przykro....

zero szacunku dla formy

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

START W ZAWODACH - krok po kroku

Następny temat

Cykl masowy za około 300zł oraz do tego dieta

WHEY premium