SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie :)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1800

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4490
mam do was pytanie odnośne Rzeźby!

ćwiczę od 1 stycznia na masę mam zamiar ćwiczyć tak do maja a następnie od maja do czerwca spalić tłuszcz , nie zależy mi na super masie i wielkich mięśniach tylko na normalnej sylwetce aby było coś widać , czy takie rozwiązanie ma sens i czy w 1 mc się wyrobie oczywiście przez ten 1mc dieta low carbo (ostatecznie spalacz jakiś lecz wątpię ) i trening na rzezbe + aeroby myślę ze silka 4-5x tyg
proszę o porady :)
pozdrawiam

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 16

Waga: 75

Wzrost: 180

Cel treningowy: narazie masa

Staż treningowy na słowni: 1,5,mc

Uprawiane inne sporty: rekreacyjnie all

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): full silka

Dieta: narazie niema

Przeciwskaznania medyczne: nie

Zażywane suplementy: nie

eeeeee:/?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 859 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6352
Bez diety 0 szans

Odra opolska - królowa całego Śląska !
Jak ważny jest posiłek potreningowy ! - http://www.sfd.pl/[art]_Okno_anaboliczne-t502247.html
Nie zapominaj o solach mineralnych! - http://www.sfd.pl/[art]_Sole_mineralne-t574211.html
Problem ze snem? - http://www.sfd.pl/[art]_Problem_z_regeneracją_Może_to_bezsenność_[art]-t678830.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5005 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19714
Sezonowcu. W 5 miesięcy nie zrobisz nawet lekkiej masy. A gdy to wyrzeźbisz - stracisz wszystko.
Ale jak będziesz ćwiczył, to laski będą się na Ciebie wpatrywać jak w obrazek.














...za rok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Rok to mało.

Ps. Wszystko zależy od diety. W pół roku coś tam będzie widać, ale musisz się bardzo starać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 159
Skoro ćwiczysz 1,5 miesiąca to raczej jesteś przygotowany wstępnie więc możesz już przejść do systemu średniozaawansoawnego który polega na ćwiczeniu partii mięśniowej raz w tygodniu.Jeśli chodzi np.o bary to w jednym dniu zrób po jednym ćwiczeniu na tylną część barków, przednią i boczną, czyli w sumie trzy ćwiczenia i tak z pozostałymi partiami.
Przykładowy plan treningowy:
poniedziałki:klatka+triceps
środy:nogi+barki
piątki:plecy+biceps.
W jednym dniu staraj się zaangażować wszystkie aktony partii mięśniowych.

Trening czyni mistrza

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4490
odrazu sezonowcu :D siłka jest poto aby doskonalić swoje ciało nie ? gdzieś tak było napisane wiec ja próbuję doskonalić na początku myślałem aby tylko iść od stycznia na siłkę i obrazu na aeroby aby schudnąć (zrzucić tłuszcz )ale wkoncu postanowiłem robic masę , nie jestem strasznie gruby tylko mam troszkę zbędnego tluszczu który zasłania mięśnie i właśnie z stad pomysł aby zrobić ten 1 miesiąc na redukcje bo wiadomo potem wakacje z masa ciężko (%% wyjazdy itp ) od września mam zamiar znowu ruszyć już na masę

pytam się tylko czy mam szanse przez 1 mc zrzucić ten tłuszcz oczywiście z dieta

eeeeee:/?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4490
wojas niewiem czy tu byl moj blad czy nie ale jaj uz od poczatku takim palnem robie:) hehhe dobre rady mojego kolegi :/

eeeeee:/?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4490
sry ze tak post pod postem ale niewidzie tu edit :/

mam jeszcze jedno pytanie myślałem aby wrzucić jakas kreatyne tylko tu mam dylemat każdy będzie mi mówił ze na początek mono ale ja zabardzo nie chce się zalewać woda bo niewidze w tym sensu bo i tam kolo polowy zejdzie i myslalem aby na pierwszy cykl zrobic na cell pump proszę o opinie ... tylko prosze nie krzyczcie :) heh

eeeeee:/?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Skoro ćwiczysz 1,5 miesiąca to raczej jesteś przygotowany wstępnie więc możesz już przejść do systemu średniozaawansoawnego który polega na ćwiczeniu partii mięśniowej raz w tygodniu.Jeśli chodzi np.o bary to w jednym dniu zrób po jednym ćwiczeniu na tylną część barków, przednią i boczną, czyli w sumie trzy ćwiczenia i tak z pozostałymi partiami.

Początkujący to osoba do 2 lat stażu. Tak się przyjęło, ale to pojęcie względne. W każdym razie 1,5 miesiąca to prawie nic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 859 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6352
Do autora postu:
wizualne polepszenie swojej sylwetki zobaczyłem po 6 miesiącach przemyślanego treningu i odpowiedniej diety.

Odra opolska - królowa całego Śląska !
Jak ważny jest posiłek potreningowy ! - http://www.sfd.pl/[art]_Okno_anaboliczne-t502247.html
Nie zapominaj o solach mineralnych! - http://www.sfd.pl/[art]_Sole_mineralne-t574211.html
Problem ze snem? - http://www.sfd.pl/[art]_Problem_z_regeneracją_Może_to_bezsenność_[art]-t678830.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 112 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4145
Zauwazyliscie taka zaleznosc, ze wszyscy sezonowcy maja ksywki albo podpisy w stylu koks, steryd itd?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening

Następny temat

Piramidka - do ktorych cwiczen sie ja stosuje?

WHEY premium