SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Psychika a wygląd

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2273

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 581 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9554
Czesc, chcialbym wam opisac dosc dziwną rzecz jaka mnie ostatnio spotkala. Jestem w 9 tygodniu cyklu susta deka i bylo ok bylem zadowolony z wyników. Okolo 6 tygodnia poznalem dziewczyne ktora zawsze mi sie podobala i mialem okazje z nią pogadac i spotkac sie. Tak mnie uderzylo ze sie zauroczylem w niej od razu, jednak ona generalnie miala mnie gdzies. Przez 2 tygodnie mimo ze trenowalem i jadlem normalnie czyli dobrze, zanotowalem straszny spadek formy! Bylem mega zdolowany i podlamany poza tym moj dzien wygladal normalnie. Powiedzialem dosc tak byc nie moze i totalnie caly kontakt usunalem i wzialem sie za siebie. Efekt ? Od razu zaczalem wygladac duzo lepiej. Da sie to jakos wytlumaczyc wogole ?!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 581 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9554
Dodam ze jedynie paliłem duzo wiecej papierosów. Normalnie pale okolo 5 dziennie a przez ten czas po 20.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Może motylki w brzuchu przemieniły się w ćmy i one jak tasiemce zjadły Cie od środka? Na Discovery ostatnio o tym mówili. A na poważnie,to stres,Ty tego nie zanotowałeś podczas treningów,ale myślami byłeś gdzie indziej.Napewno mniej też mniej jadles,bo w momentach stresu apetyt odcina,Ja jak mam problemy to i ponad dwie ramki papierosów pale ed,euforia spowodowana cyklem spadła,bo pojawił się owy problem i razem z euforią motywacja. Mimo tego że twierdzisz że nie było gorszych treningów,to ja jestem pewien że jednak one kolorowe nie były.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 581 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9554
he he cos w tym jest. Jednak nie bylo wspolmierne ze spadkiem formy. Zastanawia mnie czy stres wlasnie moze zżerać od srodka czlowieka w taki sposob
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W dwa tygodni raczej ciężko "spaść", a dodatkowo towar leciał,więc jedynie nabicie mogło się zmniejszyć,woda splynac .Muskla Ci nie uciekły,się nie martw się.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
stres/kortyzol
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94443 Napisanych postów 364369 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668933
mm1986
stres/kortyzol


nic dodać nic ująć

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 1420 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10667
A ja myślę, że to psychika. Jako koleś, który ma lekko nie tego z banią :) (lekka nerwica psycho-ruchowa) to wiem z doświadczenia, że oczy widzą to co mózg im pokaze. Tzn dziewczyna dała Ci kosza przez co straciłeś pewność siebie na całej linii, zaczęły wypływać kompleksy, patrzyłeś w lustro i nie byłeś z siebie zadowolony, podświadomość "krzyczała" wyglądasz kiepsko i tak siebie postrzegałeś. Poskładałeś się psychicznie i pakowanie znów sprawiało Ci radość i wróciła pewność siebie. Spadki w 2 tygodnie to tylko jakbyś olał totalnie dietę i treningi.

Sam mam okresy w których wole unikać lustra, wkręcam sobie jakieś kompleksy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Chodzi wylacznie o nizsza podaz kalorycza,
Waga nie klamie, waga nie ma psychiki
Kortyzol nie ma takiej mocy, nic nie ma takiej mocy, jakby mialo to byloby nr1 srodkiem odchudzajacym na swiecie i w zasadzie nim jest - dieta

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 1420 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10667
Ale on nie wspomniał o spadku wagi tylko o "spadku formy"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
A ja wspomnialem o wadze jako narzedziu ktore nie klamie i rozwiewa watpliwosci,
Nie trenujemy tu biegow dlugodystansowych, a sporty sylwetkowe

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Guzki w okolicach sutkow

Następny temat

Sarm LGD - odblokowanie

WHEY premium