SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przysiady - jak robic?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2635

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
Czytalem troche i spotkalem sie z roznymi wersjami, pierwsza dotyczy stopy cale na ziemi (by kejt) a druga na palcach (jakies ksiazki pod piety) i plecy prosto. Przy tej pierwszej nie da sie zrobic prostych plecow, chyba ze ja zle rozumiem "plecy prosto" - kat 90 stopni pomiedzy plecami a ziemia. Wedlug mnie ta druga wydaje sie bardziej cwiczyc miesnie czworglowe uda. Co o tym sadzicie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Rob tak:
http://www.trec.com.pl/index.php?TRENING=2&POD=610

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 128 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2086
A co ze stopami?

|No Pain| o(◘_◘)o |No Gain|

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Podkladki pod piety nie sa potrzebne, plecy nie maja byc prostopadle do podlogi, zobaczcie na zdjecia.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
mi chodzi o przysiady bez obciazen, nie ma roznicy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
A w jakim celu chcesz robic przysiady bez obciazenia?

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
przy treningu wyskoku, np w gregry robi sie przysiady bez obciazenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Ok, technika podobna jak z ciezarem. Ramiona mozna trzymac za soba.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 128 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2086
A jesli ja robię z obciązeniem (narazie małym od 1/2 do 2/3 mojej wagi) to powinienem podnosic piety? Staram sie wykonywac w ten sposob,zeby nogi byly w miare szeroko (robie pelne przysiady) i piety trzymac caly czas na ziemi...to zle?

Zmieniony przez - Master1986 w dniu 2005-03-11 18:17:48

|No Pain| o(◘_◘)o |No Gain|

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1293 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7539
ja tez robie przysiad ze stopami na ziemi (bez niczego pod pietami)
z "troszke" wiekszym ciezarem niz waze
podkladanie pod piety, wydaje mi sie ze jest to poprostu ulatwienie dla tych, ktorzy nie potrafia utrzymac rownowagi podczas normalnego przysiadu

co do plecow, to tak jak Mawashi mowi, nie chodzi o to zeby plecy mialy 90stopni do poglogi, bo jakbys robil z obciazeniem, to by cie przeciazylo
zawsze jest lekkie odchylenie od prostopadlosci z podloga

sorki jeszcze ze sie w temat wpiepszam, ale nie chce nastepnego posta zakladac
Mawashi - ja mam maly problem z "Uginaniem podudzi lezac na maszynie"
chodzi o to ze strasznie pracuja mi przy tym lydki, nei mam mozliwosci skrzywienia lawki (w ten sposob jak na stronie treca, ktorej link podales)
czy to moze byc to??

Zmieniony przez - fiacik w dniu 2005-03-12 11:20:52

www.pajacyk.pl - Kliknij w brzuszek Pajacyka,
a pomożesz nakarmić głodne dziecko.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Raczej nie, postaraj sie zrobic jeden trening na mniejszym ciezarze i tak jak bys mial sparalizowane stopy Walek pod sciegnem achillesa, stopa luzno, skup sie na pracy dwoglowych.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak mi to wyszło ocena?

Następny temat

Łydki

WHEY premium