SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przygotownie pod spoty walki

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1800

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 21
Część wszystkim! Zawitałem tutaj ponieważ szukam pewnych wskazówek jak sobie mogę pomóc.

Mianowicie. Jestem prawie 30 letnim informatykiem, jedynym ruchem jaki robię to wpisywanie danych za pomocą myszki i klawiatury, do tego jestem otyły i fast food to moje codzienne dnia…Pracuje na okrągło a zwykły spacer mega męczy mnie ….

Czas coś z tym zrobić, lekko i łatwo nie będzie a efekty zobaczę może po roku czasu….

Co chcę osiągnąć.
- zmienić diete - zdrowo się odżywiać
- zmienić wygląd schudnąć, nabrać trochę mięśni, być szybszy i wytrzymalszy. (myslę tu pod kontem sportów wlki – najbardziej kształtują charakter a tego mi potrzeba).

Od czego zacząć ?
Co byście mi doradzili abym od razu nie zabrał zbyt dużo na swoje barki? Lub „nie zrobił sobie krzywdy” ? Myślę o etapach 1-2 tygodnie od bardzo „lekkich” rzeczy które przyzwyczają mnie do większego wysiłku w późniejszych etapach.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 2284 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 62146
Wejdź w działy "Odżywianie"i"Trening dla początkujących",przeczytaj posty podwieszone i będziesz miał podstawową wiedzę i odpowiedzi na swoje pytania.Pozdrawiam.

rower1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 21
dzięki za sugestie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 5637 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43870
poczytaj o zbilansowanej dziecie u roli ujemnego bilansu kcal - ułoz dietę i daj do poprawy tu lub w dziel odzywianie
poczytaj o treningu ACT lub FBW postaraj sie dobrać cwiczenia pod swój poziom zaawansowania i sprzęt i daj tutaj do sprawdzenia.
co do kształtowania charakteru to każdy sport/ pasja to zrobi jesli traktuje sie to z odpowiednią waga ;)

Doradca w dziale Alternatywna Droga
Instruktor Sportów Siłowych
Dietetyk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 434 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5527
Zacznij od wprowadzenia ogolnych zmian w diecie, gdzies byl temat, chyba "7 wskazowek zywieniowych". Dobra micha to podstawa. Do tego doloz jakis trening ogolnorozwojowy, najlepiej FBW- z dwa, trzy miesiace sie oszczedzaj i badz cierpliwy, nie biegaj i nie cwicz na maszynach. Podejdz na spokojnie i z glowa do tematu bo duzo ludzi sie podpala i chca wynikow od razu. Jesli chcesz radykalnie podejsc do zmiany trybu zycia, nawet kosztem treningu do tzw. porzygu to najlepszym wyjsciem jest trening bokserski 3 razy w tygodniu- zmienisz sylwetke, wydolnosc i sile w relatywnie krotkim czasie. A interwaly zrobia z Ciebie szczuplaka. Pozdrawiam i powodzenia.

Zmieniony przez - kulsotwitz w dniu 2014-08-31 22:57:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 5637 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43870
kulsotwitz - czemu me nie biegac i nie korzystac z maszyn ;)?

Doradca w dziale Alternatywna Droga
Instruktor Sportów Siłowych
Dietetyk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 434 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5527
Maszyn ideowo nie lubie, a jak ma chlopak nadwage i nie jest przyzwyczajony do cwiczen to bieganie moze przyczynic sie do urazow stawow i kregoslupa. Pozdrawiam.

Zmieniony przez - kulsotwitz w dniu 2014-09-01 23:03:48

Zmieniony przez - kulsotwitz w dniu 2014-09-01 23:04:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 2284 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 62146
To,że coś koliduje z Twoją ideologią nie znaczy,że nie działa.Jeżeli bieganie może zaszkodzić,zaczynamy od szybkiego marszu i przykładowo rower stacjonarny na którym wykonujemy aeroby/interwały.Nie 7,a 10 wskazówek żywieniowych.
https://www.sfd.pl/10_wskazówek_żywieniowych-t315293.html
Pozdrawiam.

rower1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 194 Napisanych postów 1533 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16833
Aeroby interwały i zapisz się na mma dobrze ci zrobi nie bedziesz musiał kombinowac z przygotowaniami na treningu sie przygotujesz do roboty!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 21
Dzięki Panowie za wszystkie sugestie!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ogólna poprawa rzeźby,

Następny temat

Trening masa

WHEY premium