SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prowokacja na ulicy...

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4721

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 321 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6511
Chcialem poznac wasze opinie, zachowanie na ten temat jak szybko dacie sie zprowokowac, co trzeba zrobic aby wasza reakcja byla agresywna do agresora. Czy macie dobra i mocna psychike? Trenujecie Ja? Czy samym slowem mozna was zprowokowac, czy potrzeba czegos jeszcze...?

Tempora mutantur et nos mutamur in illis...
...:::SFD JU-JITSU TEAM:::...

Tempora mutantur et nos mutamur in illis...
...:::Pomyśl jesli potrafisz:::...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 12875 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 63603




-----------------------------
MODERATOR GIER KOMPUTEROWYCH
-----------------------------
The Eagle Lands....

" Staraj się dążyć do doskonałości , rób więcej niż możesz, kochaj przyjaciół, mów prawdę, bądź wierny oraz szanuj swojego ojca i matkę. Te zasady pomogą ci osiągnąć mistrzostwo, uczynią cię silniejszym, napełnią nadzieją i wskażą ci drogę ku wielkości. " - Joe Weider®
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wszystko zalezy od sytuacji. Kiedys koles chcial kase, to mu tlumacze spokojnie ze nie mam, ale jak 'poprosil' o komore, to mu nawrzucalem od s****ysynow i sobie poszedl . A tak poza tym, nie warto dawac sie prowokowac, po prostu od poczatku trzeba ocenic szanse i odpowiednio reagowac.

Za to mam kumpla ktory leje kazdego kto mu sie przez moment popatrzy w oczy itp.

-= Badz dzielny! =-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3041 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20223
mnie sprowokuje jedynie mocne uderzenie w twarz. Czasem z otwartej dłoni, ale tu wchodzi w grę bardzo dużo czynnikó min. czy jesteś sam, jak wielu ich jest, gdzie się wszystko dzieje itd. W niektórych sytuacjach mugnięcie okiem może sprowokować, a w niektórych dopiero strzał z pięści.

Everybodys stupid, but not as stupid as Johnny Knoxville!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1345 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5592
Mnie najbardziej prowokuja teksty "na ch.uj sie patrzysz" ale zwykle reaguje na fizyczne zaczepki.

Doradca w dziale Combat/samoobrona

Fight to Live Live to Fight

>>>>BJJ OPOLE<<<<

-----------------------------
PROSTO
-----------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1319 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7129
Mnie sprowokowali ostatnio jak koleżanke wrzucili do fontanny...tzn an chamsto jestem wrażliwy i na zaczepki fizyczne ale tylko jak gość się rzuca tzn.ide sobie ulicą i koleś mnei barkiem potrąci to niekiedy móie sory i ide dalej a jak sie zaczyan rzucać i przechodzi do konkretó to zazwyczaj jak wkłądam ochranaicz do ust to gość idzie w sina dal...
A słownie jestem dosć mocny tak gościowi da sie naublizac ze mu sie odechce lać... Z chwytów psychicznych wchodzi pewnosć siebie w stosunku do silniejszego przeciwniak i ochraniacz na zęby.

https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/28.gif[/img]SFD JIU-JITSU TEAMSFD JIU-JITSU TEAMSFD JIU-JITSU TEAM[img]../../buziaki/28.gif" alt="" />
LEARN TO THINK-THEN TO FIGHT

human at sight,monster at heart

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 812 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9250
No a mi to duż nie potrzeba wystarczy pare słów na mój temat lub coś w stylu "nie pnij sie tak" itp. ale ogólnie taka walka kończy sie po 2-3 strzałach



PWB
"znawca w dziale DOPING"

....:::NAJLEPSZA OBRONĄ JEST ATAK:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
EDI "nie pnij sie tak" - łatwo Cię wk***ić
Ja podobnie jak Shnosnas. Łatwo to mnie sie nie zdenerwuje ale zdarza się niektórym

Życie to najlepszy narkotyk
...uj na to kłade bo i tak Dam rade !!!
"Gdy Bóg stworzył kobietę, diabeł stał się niepotrzebny"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 786 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8487
hm zalezy jaki mam hunor ale raczej spokojnny ludż jestem
a na slowa tez zareaguje ale raczej nie pod bezposednio moim adresem ale rodziny etc.

http://www.kungfu.z.pl
Trening? Cóż to takiego? To najważniejsza rzecz w życiu ważniejsza od rodziców, pieniędzy, szkoły i rzeczy materialnych po prostu najważniejsza bo pozwala rozwijać samego siebie w wybranym przez siebie kierunku którego nikt nie narzuca bo jesli coś nam nie odpowiada to zawsze mozna iść ćwiczyć gdzie indziej.

SFD FIGHT CLUB
Cukierki są słodkie ale seks nie popsuje ci zębów.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 656 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3835
bija sie lobuzy!!!ja sie nie bije)
2wszystko zalezy od nastroju i czy warto goscia ruszac bo jak jakis zulek to go olewam szkoda rak brudzic ale jak zaczepka konkretna to wale pierwszy)" najlepsza obrona jest atak"
pozdrawiam @ll

"streetBOX"

GINO

GINO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3041 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20223
ravp: ale dałeś do pieca. Proponuję poczytaj sobie post "obrona przed psem", a później spróbuj kopać większe psy niż jamniki.

Everybodys stupid, but not as stupid as Johnny Knoxville!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 812 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9250
Piotruśśśśśśśśs ale mnie wqurwiłeś
Ja osobiście znam duzo postaci co łatwo sie wqurwiają i zawsze sie znimi drocze i dobre mam smiechy


PWB

....:::NAJLEPSZA OBRONĄ JEST ATAK:::...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nowa strona z technikami

Następny temat

Czy dam rade trenowac boks?

WHEY premium