SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prosze o pomoc w przelamaniu stagnacji ramion

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2069

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 310 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4035
Witam pisze z prosba do was o pomoc poniewaz juz niemam pomyslu co zrobic zeby te moje ramiona wkoncu ruszyly. Probowlaem wlasnymi metodami ja przelamac ale niestety dalej nic.

Oto kilka slow o mnie, o moich treningch diecie i suplementacji.

Trenuje juz 7 miesiecy a powiekszenie sie ramion zaobserwowalem tylko chyba w ciagu pierwszych 2-3 miesiecy.

Od 4 miesiecy obw ramienia nie ruszyl sie ani o drobine.

2 miesiace temu prowadzilem 100%'ntowa diete przez 30 dni , ale nawet po tym okresie ramiona nie urosly.

Chce dodac ze pozostale grupy miesniowe ida do przodu [klata, plecy-najszersze, barki] w normalnym tepie.


Od Poniedzialku zaczynam 1 cykl na Monohydracie kreatyny oraz znow zaczynam diete od A do Z, boje sie ze znowu bic nieruszy dlatego pisze tu prosbe o pomoc do was.

Tyle o mnie teraz moje treningi.


1. FBW -trening przgotowawczy
2. System MASS
3. FBW by georgu
4. System MASS
5.Normalny split z tym, ze chcialem ruszyc bic poprzez 3 superserje 3 cwiczen na ta partie
6. 06.10.2008r NEW PLAN

Od poczatku mojej kariery trening ramion opieral sie praktycznie na superserjach oraz na cwiczeniach:
Biceps:
Uginanie ramion sztanga
Uginanie ramion mlotek
Triceps:
Prostowanie ramion z drazkiem
Franzuskie lezac

Trening ramion zazwyczaj skladal sie z 2 cwiczen na bic i 2 cwiczen na tric po 3 serje ok. 12-9-6 powt. Obie partie byly robione odzelnie [razem je zrobilem tylko 2 tygodnie temu i czulem sie zaje***cie]


Z moich odczuc najlepiej wchodzilo mi:
wyciskaie wasko sztangi lezac [tric]
uginanie ramion lezac na lawce skosnej [bic]
Powyzsze cwiczenia robilem zeby poprostu zobaczyc jak dzialaja.



Mam nadzieje ze komus bedzie sie chcialo to przeczytac i mi pomoc.

Ps. w niedziele ide rano do pracy takze w domu bede dopiero o 18




Zmieniony przez - Sanyol w dniu 2008-10-05 00:54:01
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2473 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45320
jeżeli dobrze wchodziło, jak robiłeś je na jednym treningu razem, to jaki wniosek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 296 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4101
Jak masz jakikolwiek zastój to według mnie najlepszym sposobem an przełamanie stagnacji jest poprostu przerwa... przestań ćwizyć na jakiś miesiąc i zobaczysz jak Ci później fajnie wszystko ruszy:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 445 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6694
Ale po co aż miesiąc? Wystarczy tydzień, góra dwa. Po miesiącu przerwy pewnie bym mu spadło i chłopak już by nie przyszedł na siłownie...

:P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 310 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4035
7 miechow chodze i ciagle ten sam zapal :p

Przerwe akurat wlasnie mam bo jestem po chorobie [wychodzi okolo prawie 2 tygodnie bez treningu bica]


Jezeli komus sie bedzie chcialo niech rozpisze mi jakis planik na dzien w ktorym bede mial ramiona,a przynamniej udzieli jakis rad.
...
Napisał(a)
Usunięty przez apokalipsa za pkt 5 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

co sądzicie o tym palnie na mase ??

Następny temat

8 Weeks to Bigger Forearms - Pytanie

WHEY premium