SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proszę o pomoc- problem z ciągłą niedowagą!!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3636

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58
Mam 16 lat, 185 cm wzrostu i 65 kg- tak, tak nie pomyliłem się- waże 65 kg.I mam kompleks. Jestem bardzo chudy i mam kości na wierzchu. I to nie jest spowodowane tym,że nie jem. Jem dużo, a mimo to mam niedowage. Wszystko spowodowane jest moją przemianą materii. Po prostu ja nie tyje. Chciałem zadać forumowiczom, szczegulnie tym co byli niegdyś w tej sytuacji jak ja następujące pytanie: Jaką dietę stosować, co jeść, co robić by nabrać masy i móc uczęszczać na siłownię.Nie interesują mnie sterydy!!. Wiem, że na forum jest bardzo dużo założonych tematów na temat odżywiania, diety, no ale nie chcę mi się wszystkich przeglądać, a zresztą każdy przypadek jest inny. Z góry dzięki za odpowiedź. Bóg zapłać

Pomocy!!!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6276 Napisanych postów 76056 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754969
Bylo juz duzo takich jak Ty i wychodzili z tego wiec Tobie tez sie uda, tylko trzeba poczytac troche, ulozyc diete, trening i dawac z siebie wszystko. Poczytaj ten art, jak ulozysz diete, my sprawdzimy i poprawimy.

https://www.sfd.pl/temat191365/

Zmieniony przez - domer w dniu 2006-01-29 11:20:07

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 4027 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16307
" no ale nie chcę mi się wszystkich przeglądać" powodzenia.
Poprzegladaj posty podwieszone i ułóż diete na mase z dodatnim bilansem kalorycznym i daj nam ją tutaj do sprawdzenia,.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58
Dzieki za słowa otuchy. Postaram się, postudiuje tematy na forum i ułożę tą dietę i dam do sprawdzenia. Jeszcze jedno pytanko. Jak mi radzicie. Narazie nabrać masy i dopiero za jakiś czas chodzić na siłkę, czy już teraz wraz ze stosowaniem diety chodzić na siłownię, czy narazie dać sobie spokuj i wykonywać w domu róźne proste ćwiczenia?. Dzieki dla tych, którzy starają się mi pomóc !!!!

Pomocy!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 4027 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16307
dieta i siłka od razu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6276 Napisanych postów 76056 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754969
Odrazu, trening ogolnorozwojowy

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58
Mam do Ciebie Domer i do innych znających się na rzeczy pytanko. Wyliczyłem,że produkty które wcianam w ciągu dnia muszą mieć 2400 kcal = 98g białka, 117g tłuszczy i 239g węglowodanych.
Planuje dziennie jeść 5 posiłków: I śniadanie, II śniadanie, obiad, I kolacja, II kolacja. I teraz niewiem jak rozłożyć te gramy makroskładników. Czy mam rozłożyć po równo do każdego posiłku B,T,W.
Np 19,6 g białka, 23,4 g tłuszczy,47,8 g węglowodanych do każdego posiłku czy np więcej dać więcej białka do śniadania,kosztem kolacji. Z góry dzięki dla tych co mi pomogą.

Pomocy!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 357
Re Niedowaga. Słuchaj stary, gdy miałem 16 lat miałem 182cm wzrostu, ważyłem 65 kg. i 30 cm w bicolu - Wyglądałem jak Swen Hannawald. Po kilku latach, gdy miałem już prawie 18 - w bicolu miałem już 40cm(po rozgrzewce). bez żadnych prochów. Porada: To przyjdzie z czasem. Dużo wpiepszaj, a najwiecej na noc, nie dopuszczaj do przemęczenia, ćwicz co drugi dzień ale na MAXA do bólu. Jeśli pokonasz ból mięśni, a po treningu będą drżeć ci z wysiłku ręce i nogi - to osiagniesz sukces.

Hades1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6276 Napisanych postów 76056 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754969
Dodales kalorie do zapotrzebowania? Ile? Mozesz rozlozyc rowno, ew rano i po treningu troche wiecej ww a w ostatnim posilku mniej. Po treningu tez mniej tluszczu.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kolacja

Następny temat

Jakie skutki po herbacie?

WHEY premium