SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie skutki po herbacie?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2995

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 760
Mam nietypowe może pytanie czy picie dóżej ilości herbaty ( około 2 litrów dziennie) może mieć jakieś skutki typu: słabe nabieranie masy ? I dodam że nie jest to jakaś herbatka oczyszczjąca tylko zwykła w torebkach ?

" 4 tabletki metki to sposób dla mojej sylwetki! "

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
no ja pije około litra...w nadmiarze może odwadniać (koffeina)

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 689 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9896
no ja też piję dużo, ponad litr dziennie. Po prostu robię sobię taką lekko zaparzoną.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
tych tein czy kofein w herbacie tak mało, że nic się nie powinno dziać

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
długotrwały nadmiar picia herbaty w ilosciach po 2 litry dziennie napewno nie przyniesie nic dobrego

bez przesady ale i tka zrobisz co chcesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 457
OSTATNOI BYŁ JAKIS PROGRAM NAUKOWY I MĄDRZY LUDZIE STWIERDZILI ZE PRZY DUŻEJ ILOŚCI PICIA HERBATY NASZ ORGANIZM UZALEŻANIA SIĘ OD JAKIŚ SKŁADNIKÓW ! SPOKOJNIE MOZNA PIC HERBATKE TYLKO NIE PRZESADZAJMY Z ILOŚCIĄ !

PoZdRo 600 FoR All :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o pomoc- problem z ciągłą niedowagą!!

Następny temat

Śniadanie

WHEY premium