SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proste fbw - co Wy na to?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3163

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 76
Witam,
Moje dane: 20 lat, 181cm, jakies 67kg. Staz regularnie 3 miesiace (ostatnio fbw goscia z silowni), wczesniej tez cos cwiczylem ale przestalem.

Oto moj nowy "super plan" xD ktory sam wymyslilem w oparciu o rozne info z neta:
3 razy w tyg ten sam plan:

Podciaganie nachwyt 5x max
WL 3x8
Military press 3x8
Uginanie ramion sztanga 2x10
Pompki na poreczach 3x8
Brzuszki 3x15

Przerwy 2min we wszystkim oprocz podciagania (3min).
Nie robie nog bo mam uszkodzone biodro.
Drazek dlatego 5 serii bo kiedys juz taka ilosc stosowalem i niezle sila mi po tym szla, doszedlem do 5 serii po okolo 12 powtorzen, teraz jest mniej bo dawno nie cwiczylem. Jak dojde znowu do tej granicy to bede dodawal obciazenie. I tu mam pytanie: czy te 5 serii podciagniec z przerwami 3min nie bedzie sie "gryzc" z reszta treningu (tj. 3 serie i przerwy 2min) ?

To ma byc plan na mase i sile.
Chcialem cwiczyc stricte na sile bo jak napompowany paker raczej nie chce wygladac, ale wyczytalem ze z tym stazem to raczej sie nie powinno wiec ulozylem taki plan pomiedzy, z dolna granica powtorzen dla masy.
Wszelkie komentarze mile widziane. Nie zalezy mi szczegolnie na tym zeby ktos mi podal plan idealny, z cwiczeniami typu martwy ciag, wioslowanie w opadzie, kulturysta nie bede, chce tylko troche sie wzmocnic.
Wiem ze ten plan nie jest zaj**isty ale prosze tylko o to zeby ktos mi powiedzial czy nie jest tragiczny, kompletnie beznadziejny, do wyrzucenia, czy na przyklad po nim nie urosnie mi tric dwa razy bardziej niz bic itp. (czy w ogole da zamierzone efekty)

Czy liczba serii w konkretnych cwiczeniach i liczba powtorzen moze byc? Kolejnosc jest ok?
Z gory dzieki.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 309 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2734
Zrozum, że MC i przysiady to ćwiczenia podstawowe. Piszesz, że nie chcesz być masywny, myślisz, że po roku, bez żadnych supli ani diety będziesz dwa razy większy? Jeżeli nie chcesz mieć jakiegoś progresu na siłowni to po co ćwiczysz?
Nic ci się nie stanie jak nie będziesz ćwiczył aż do wizyty u lekarza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 426 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11070
sam nie układaj szukaj gotowców : przykladowo http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=7862 

Pamiętaj idź po swoje po to co ci się należy ..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 76
Czytalem to juz. Uwierz mi, gdybym znalazl plan dla siebie to bym go zastosowal. Szukalem dzisiaj caly dzien i w kazdym cos mi nie pasowalo (np. podstawa treningu byly przysiady czy cos podobnego). Jakbys mogl powiedziec czy ten trening ma w ogole jakis sens (w takim sensie jak np. na splicie sie robi mase mimo to ze na mase on nie jest za bardzo). Czy beda jakies efekty z tego ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 649 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5424
Byłeś z tym biodrem u lekarza ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 76
Jeszcze nie, ale sie wybieram niedlugo. Poki co go nie przeciazam. A co sadzisz o tym planie? Dac np. 4x6-8 na klate zamiast 3x8?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 649 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5424
Najpierw idź do lekarza i się dowiedz czy możesz normalnie ćwczyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 76
A co mi przeszkadza bolace biodro w wyciskaniu, podciaganiu, pompkach i reszcie? Chyba masz na mysli to czy moge dojsc na silownie, bo tam to juz go wlasciwie nie uzywam. A chodzic musze, jak nie na silownie to gdziekolwiek indziej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 649 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5424
przysiady i mc to podstawowe ćwiczenia więc nie zakładaj z góry że nie możesz ich robić tylko idź do lekarza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 76
Na razie na pewno nie moge robic, jak bede mogl to je dorzuce ale do tego czasu prosze o poprawe tego treningu z priorytetem na poprawe sily w podciaganiu na drazku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 7409 Wiek 52 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39811
moe s

1. wizyta u lekarza-specjalisty.
dokladna diagnoza oraz wskazania: co mozesz,a czego nie mozesz.

2. NIE UKLADAJ SAMODZIELNIE PLANOW!
nie masz o tym zielonego pojecia.
\
to nie plan ma Tobie odpowiadac,to TY masz sie dostosowac do planu.
TY nie jestes od wybierania,rozmyslania,kombinowania,sugerowania...

JESTES OD ZAPYERDALANIA!

jesli nie potrafisz pojac i przyswoic tych prostych,podstawowych kwestii-poszukaj innej formy spedzania wolnego czasu.


pokombinuj jeszcze z 1000 planow i tak wielki ch... bedzie.

ZARCIE LEZY! ZARCIE!!!!!

amen

"live and die in the squat rack"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 76
Ok to w takim razie jesli mozesz mi podac jakies plany w ktorych NIE MA przysiadow ani martwego i nadal maja sens to bylbym wdzieczny. Bo jak do tej pory nie znalazlem takiego. Zostawmy juz kwestie moich nog w spokoju, do lekarza pojde, a poki co nie ruszam ich na treningu, a reszte chce cwiczyc.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w ułożeniu planu

Następny temat

Split a aeroby POMOC

WHEY premium