SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z wyrzezbieniem plecow prosze o pomoc

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2170

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 97
Witam

Moje pytanie brzmi tak mam pewien problem z plecami a mianowice zalezy mi na poprawie jakosci miesni zeby byly one wyraziste i szersze.
Aktualnie moja dieta jest ustawiona pod redukcje tkanka tluszczowa wszedzie znika a na plechac no nic nie moge zrobic roznego rodzaju cwiczenia drazki wiosla itd co proponujecie ? ktos mial taki problem moze duza ilosc cwiczen i powtorzen? Dodam do tego ze aeroby tez robie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
dieta2025
Witam

Moje pytanie brzmi tak mam pewien problem z plecami a mianowice zalezy mi na poprawie jakosci miesni zeby byly one wyraziste i szersze.
Aktualnie moja dieta jest ustawiona pod redukcje tkanka tluszczowa wszedzie znika a na plechac no nic nie moge zrobic roznego rodzaju cwiczenia drazki wiosla itd co proponujecie ? ktos mial taki problem moze duza ilosc cwiczen i powtorzen? Dodam do tego ze aeroby tez robie


generalnie nie mamy wpływu na to z jakich partii ciała schodzi nam najpierw tłuszcz a z jakich na końcu (u mnie największy opór jest na nogach, u innych na brzuchy itd)

prędzej czy później i definicja na plecach się pokaże (jaka by ona nie była), tylko musisz zejść dość nisko z %BF

wrzuć jakieś foto, bo może być tak że wydaje Ci się że brakuje Ci rzeźby na plecach

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 97
...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 97
jezeli chodzi o plecy maja slaby zarys do reszty ciala foto nie posiadam a wydaje mi sie ze bardziej okragly ksztalt jest plecow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12148 Napisanych postów 30565 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131169
Po prostu trenuj te plecy!
Podciągania na drążku, wiosłowania, MC
Na początek 3 x w tygodniu, a potem codziennie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 97
ale 3 razy w tygodniu plecy? jakby pan proponowal zrbic plan caly tygondiowy jezeli bym chodzi lan silownei 4 razy w tyg?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12148 Napisanych postów 30565 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131169
Ja robię 10 serii podciągań na drążku każdego dnia rano i to w każdej serii praktycznie na maksymalną ilość powtórzeń - każdego dnia inny uchwyt.
Forum coś szwankuje: nie pokazują się niektóre posty (np. teraz nie widać postu flex'a)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9060 Napisanych postów 82745 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699829
.teraz wiedzę że autor założył dwa takie same tematy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12148 Napisanych postów 30565 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131169
Właśnie to samo chciałem edytować ale nie zdążyłem!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 97
a robiac tyle cwiczen i serii dziennie nie bedzie to przepalanie miesni??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12148 Napisanych postów 30565 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131169
Nie wiem.
Robię tak od ponad miesiąca.
Za tydzień to zmienię.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z wyrzezbieniem plecow

Następny temat

w sumie nie wiem od czego zacząć

WHEY premium