SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z logowaniem

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1462

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90986
Siemanko, tak jak w temacie mam problem z logowaniem, niby mnie zaloguje ale nigdzie nie moge nic napisać bo tak na prawde nie jestem zalogowany. Robi się tak kilka razy dziennie i powiem że wkurza mnie już to :/
Prosiłbym o naprawienie usterki

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958475
przy zaznaczonym 'zapamietaj logowanie' ?
nie zdarzyło mi się coś podobnego , od czasu poprawek z wylogowywaniem

najlepiej opisac dokladnie (jaka przegladarka, system, kiedy sie to dzieje, w niektorych przypadkach dolaczyc print screen) i wyslac na [email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90986
ok to jak sie ponownie to zrobi to wyśle na maila

bez zaznaczonego,

a nawet jak zaznaczę ta opcję to i tak mnie wylogowuje :/

Zmieniony przez - PK_Kaczor w dniu 2012-09-30 11:10:58

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958475
przy tej opcji nie powinno wylogowywać , w innym przypadku jak tylko zamkniesz przegladarke to musisz logowac sie ponownie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90986
kiedyś mimo zamykania przeglądarki nie wylogowywało mnie, teraz niestety tak, ale to juz nie problem, jedynie to logowanie :/
wchodzę na sfd w do tematu z powiadomki daje zaloguj, na górze ekranu jestem zalogowany a jak chce coś napisac to okienko że musze sie zalogowac, jak klikne loguj tam to się robi przyciemniony obraz forum i nic wiecej,
aby sie zalogowac to z głownej strony musze sie logowac i wylogowac kilka razy aby za którymś razem załapało i dąło sie pisac:/

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

przenoszenie/edycja/usuwanie - prośby TUTAJ

Następny temat

Problem z edycją

WHEY premium