SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem po Walce

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1986

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 651 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11980
W
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
super temat

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 105 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3406
Aha. Dziwny problem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 651 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11980
Witam dzisiaj niestety zostałem zmuszony do bijatyki z kolesiem o 2lata starszym. Uderzył mnie z zaskoczenia prosto w skroń aż nagle stało mi sie biało przed oczami(koledzy mówili że to był bardzo mocny cios aż spadłem na tyłek. Byłem troche ogłuszony jednak położyłem go do parteru i mu jakoś oddałem. Teraz co mam zrobić kręci mi sie w głowi i mocno boli przyłożyć lód iść spać? Możliwe że to wstrząs mózgu??
// sorry za 2 odpowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
Idź do lekarza, może Ci nic nie będzie a może nie. Jak Ci lekarz powie żebyś zrobił EEG to zrób, i wtedy będziesz wiedział wszystko.

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 651 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11980
Lekarz mówi że wszystko wporządku jednak cały czas boli mnie głowa (troche mniej) Mam też pytanie jak mam następnym razem sie zachować by wyjść bez szwanku bo niestety to sie jeszcze powtórzy. Koleś miał dziwną technike nie trzymał w ogóle gardy tylko chciał to załatwić jednym strzałem i całem ciałem żucił sie na mnie i wtrafił w skroń. Co zrobić gdy nastepnym razem teżby nie trzymał gardy? pierwszy zaatakować?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
Jakbyś łapy w górze trzymał to byś nie dostał w łeb. To nie jest dział walka uliczna.


Edit: pisanie scenariusza walki mija się z celem.

Zmieniony przez - 4rScorpion w dniu 2010-05-04 20:47:37

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 132 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1489
Walka :P Cóż to było napewno wielkie widowisko sportowe :P mogłes ten temat inaczej nazwać :P i w innym dziale go zrobic jak mówi Scorpion
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1388 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3720
ale ten przeciwnik to był pewno znakomity bokser musisz nam teraz ładnie powiedzieć objętość i gęstość kości w jego nadgarstku bez tego nie możemy pomóc ci w doborze defensywnej techniki mimo tego że prawdopodobnie jesteś bardzo pojętny i nauczyłeś sie shoulder roll od floyda jr to jednak bez tych fantastycznie potrzebnych danych nie możemy ci pomóc!!

Caly Czas zastanawiam sie z czego jest panierka przemka

Spamers Squad A Jak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 132 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1489
Heheh :) Niezłe masz gadane Rambaa :DD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 678 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5910
kopnij go w twarz... a nie sie bedziesz pięściami tłukł na dystans i nogami

"Walcz z sercem ale używaj tez głowy"
Zapasy - Stoczonych Walk : 10

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Judo czy ju jitsu

Następny temat

worek bokserski o średnicy

WHEY premium