SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Priorytet Na Klatkę ??

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 602

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 279 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3296
Witam, Chciałem się skonsultować z doświadczonymi osobami niżej przedstawiony plan. Chodzi mi o ocene. Do tej pory ćwicze 'starym sprawdzonym' planem który został ułozony przy pomocy artykułów dotyczących sprawdzonych treningów na masę.
Jestem w trakcie cyklu Horse Power + Cytocell, zacząłem go brać od 26.08 lecz pierwszy tydzień brałem po pół porcji aby przyzwyczaić organizm natomiast od 3 października wale normalnie już konkret petarda rakieta ! czyli jakieś 8 dni. I mam takie pytanie czy odsunąć poprzedni sprawdzony trening ( nie chce mi sie go przepisywać, nie mam go na kompie - sprawdzony to sprawdzony ) i przystąpić w trakcie cyklu do nowego z priorytetem.

Dziękuje i pozdrawiam !

LINK =====>>> http://www.imagebanana.com/view/l30888un/PlanTreningowyZPriorytetemNaKlatke.png

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 18

Waga: 79

Wzrost: 175

Cel treningowy: masa

Staż treningowy na słowni: 1

Uprawiane inne sporty: w-f, i rekreacyjnie raz na jakiś czas siatka bądź piłka nożna

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): sztangi sztangielki obciążenie drążki krzyżaki wyciągi skosy stojaki

Dieta: Jest

Przeciwskaznania medyczne: brak

Zażywane suplementy: Horse Power + Cytocell
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2061 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 32316
Ciężary w podstawowych ćwiczeniach (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc):
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 421 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11287
Jak już widzę takie wynalazki, które dzielą trening klatki na górę i dół to już mam dosyć. Nie ma takiego podziału. Nogi u ciebie to kosmetyka a nie trening, nic na dwójki, nie ma mc. A jak wyniki z ćwiczeniach podstawowych ? Tym bardziej, że w tym planie prawie ich nie ma... I daj poprzedni swój plan i jak szły efekty na nim ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777680
trening można dowolnie podzielić i każdą partię podzielić na części np klatkę na dół, górę, grubość, szerokość , plecy na szerokość i grubość z tym, że w Twoim przypadku nie jest Ci to potrzebne.

Brakuje Ci podstaw, trening nie ma podstawowych ćwiczeń więc tym bardziej nie ma sensu budować treningu z priorytetami

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brak sił przy wyciskaniu na ławce prostej .

Następny temat

początek przygody z siłownia

WHEY premium