SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Posiłki na masie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1959

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 217 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4001
Takie jedno mam pytanie krótkie czy niektóre posiłki na masie mogę jadać tak do syta?Tj. że już cieżko wchodzi ale jak troszkę dłużej przysiedze to zjem wszystko co mam naszykowane.Bo czasami np.(najczęściej)po treningu mam taki niezbyt apetyty no i właśnie mam takie sytaucje.Wcześniej od razu po treningu mam gainera więc trochę węgli i białka jest dostarczone tylko że właśnie później już tak średnio się chce szamać to co jest na chacie zwłaszcza ż eostatnio nie mam za bardzo pomysłów i czasu zresztą na kombinowanie nowych posiłków i jem co ileś dni to samo i w dodatku przed i po też zazwyczaj to samo.Niewydaje mi się żeby takie troszkę jedzenie na siłe było złe bo w końcu to masa no ale poczekam na wasze opinie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 217 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4001
15g na raz bo czytałem że wiecej się opłaca brać bo te ile tam jest napisane to mało co daje i żeby brać tak po właśnie 15-20g
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51769 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349984
sytość nie jest wyznacznikiem tego, że masz odpowiednio dużo kcal w diecie, wyznacznikiem są te ilości, które wyznaczyłeś sobie z wzorów. Jak po treningu nie masz apetytu odczekaj tyle aż się pojawi i dopiero zjedz. A posiłki czy też pomysły na nie znajdziesz w dziale kuchnia sfd.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 217 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4001
No tak tylko czy to nie trzeba w ciągu godziny zjeść posiłku tak jak to wszędzie piszą?Bo też o tym myślałem ale po pierwsze obawiam się że mi mięśnie będzie paliło a po drugie że się nie wyrobie z posiłkami ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51769 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349984
nie, nie spali Ci mięśni jak zjesz nieco później, jak ciężko przejeść Ci wszystko co masz w diecie warto przemyśleć nad zmianą proporcji tłuszczu do węgli - choć tak tylko w ciemno zgaduję, bez schematu diety niewiele da się powiedzieć.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 217 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4001
Hmm a może wywalić gainera albo napierw zjeść posiłek a potem gainer?Co prawda też tak średnio pasuje bo w domu jestem zazwyczaj 30 czasami 40min po treningu więc gainer to dobra opcja no ale nwm sma.A jakieś negatywy idą z tego że jem tak trochę na siłę?


Zmieniony przez - xSprinterx w dniu 2015-06-11 21:13:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51769 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349984
zrozumiałem, że ten gainer jest jeszcze przed treningiem, w takim wypadku nie ma nawet nad czym się zastanawiać - skoro gainer bezpośrednio po blokuje Ci apetyt to wywal i daj posiłek jak wrócisz do domu.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 217 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4001
Nie nie przed siłownią mam normlany posiłek(to samo co po czyli np. wołowina z ryżem itd.itp.) ok . 1,5-1h przed a potem od razu po treningu gainer i jak wracam do domu to ok. 40-50min od gainera jem posiłek.
Jeszcze co do gainera to mam go w takich proporcjach 35gbiałka i 75g viatrgo .Może poprostu zmniejszyć ilość tego lub tametego lub tego i tego.Jaka byłaby taka minimalna ilość żeby wesprzeć organizm po treningu ale też żebym potem mógł spokojnie zjeść bez braku apetytu?


Zmieniony przez - xSprinterx w dniu 2015-06-11 21:20:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51769 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349984
olej i zrób jak pisałem.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 217 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4001
Pewnie bym i tak zrobił ale jest jednak coś innego bo np. jak wcześniej nie brałem przez ok. 1,5-2misiące(jak zaczynałem) kompletnie nic to też mało co masa szła a jak zacząłem pić gainera to torchę choc powoli ruszyło tak więc trochę cieżko mi zrezygnować .A w ciagu dnia wtedy co nie miałem gainera też nie byłem wstanie dostarczyć wszystkich makro co miałem wyliczone i też jadłem do syta tak więc taka sytuacja...Może poprostu tak jak up. napisałem żeby zmniejszyć ilość gainera i wtedy jakoś byłoby lepiej tylko jaka taka min. dawka miała by być?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51769 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349984
ewentualnie rozbij go na mniejsze porcje i dawaj do każdego posiłku po trochę, tak nie powinieneś odczuć dodatkowej porcji kcal.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 217 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4001
Mam jeszcze takie pytania odnośnie odżywek:
1.Czy podczas treningów boksu które są bardzo wykańczające mogę sobie pić przez cały trening vitargo zamiast wody?Bo tak sobie myślę że może też przez zbyt dużą ilość wody nie chce mi się jeść no bo do gainera dolewam z 600ml wody a podczas treningu też ok. tyle także ponad litr.Tak więc tak jak napisałem że vitargo okołotreningowo zamiast wody a po tylko białko ?Co o tym sądzicie można tak zrobić?
2.Tak samo jak up tylko na siłowni(na masie jestem jbc).
3.15g czystego bcaa 2:1:1 przy masie 75kg będzie ok czy za dużo?



Zmieniony przez - xSprinterx w dniu 2015-06-12 19:38:47
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa 85kg do oceny

Następny temat

Jedz co chcesz, wygladaj jak chcesz.

WHEY premium