SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Posiłek w dzień nietreningowy SOGI :]

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8560

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3948 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16264
ja na aerobach się za bardzo nie znam, ale pamiętam jak kolega robił to w dzień wolny od treningu. ale może ktoś bardziej obeznany sie wyppowie bo też mnie to ciekawi

Łowca Winstrolu w polskiej aptece
zbieram sogi na speca

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1160 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8304
aeroby mozna robic tez w dzien z treningiem jedynie interwaly nie sa wskazane w dni treningowe. Chociaz Aeroby na masie dalbym w nie treningowe ale jak nie ma wyjscia to mozna i w takie

Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
jak masz czas możesz robić od razu po treningu jak nie mozna w dni bez treningowe osobiście wole w bez treningowe ale gdzieś mi się o uszy obiło że ładnie działają robione bezpośrednio po treningu

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1160 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8304
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
dokładnie mi się nie chce

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1160 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8304
Tutaj niekiedy energetyki odgrywaja dosc duza role Ja osobiscie tego nie praktukuje ale wczoraj po treningu nog jak schodzilem ze schodow u kolegi to bym prawie spadl bo mi sie uginaly A co dopiero biegac haha


Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 246 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2872
Wieprzowine zamieniłbym ra rybke. A tak wogóle to jakieś omega3 dorzuć sobie jak nie bierzesz pozdro!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 260 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2279
Dziękuję wszystkim za odpowiedzi, wezmę sobie Wasze rady głęboko do serca :) SOGI poleciały a kolejne lecą :)

Z PSD do HTML
www.czarnykod.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 5820 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42644
MZOe zostac tluste mieso, nasycone tez sa nam potrzebne, a rybke zamienialbym, i tez uwzglednil.

Co do aerobow polecalbym chociaz raz w tygodniu osobny dzien.

Pozdrawiam.

GÓRA---->I am What I am

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 4796 Wiek 5 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35077
Słyszałem ze śmietana obniża apetyt

Niespełnione rządu obietnice = temat zastępczy kibice

Pozdro Gainer Team Bez Maka

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Popcorn na oliwie

Następny temat

dieta na siłe

WHEY premium