SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

4 posiłki/dzień

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 737

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 995 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17318
Witam.
Od 2 miesięcy mam ułożoną ditkę na 4 posiłki na dzień, gdzieś przeczytałem że dla osób o szybkiej przemianie materii to dobre wyjście (4 posiłki) i o dziwo przez 2 miesiące zdążyłem przytyć 5 kg!!! jak na mnie to dużo gdy miałem ditę na 5 czy 6 posiłków efekty było w porównaniu z tym bardzo słabe. A moje pytanie jest takie że ze zwiększeniem wagi powinienem więcej jeść ale w 4 posiłkach niedługo nie zmieszcze się z zapotrzebowaniem kalorycznym bo to za dużo. I czy wtedy mam dodać jeden posiłek czy lepiej dokupić jakiś gainer czy białeczko??

Wytrwałość- to jedyne co mi pozostaje

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 161 Napisanych postów 12853 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 43228
w tym przypadku garnierki

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 995 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17318
Tak też podejżewałem. Dzięki za pewność. Sog duchowy

Wytrwałość- to jedyne co mi pozostaje

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady?
Nasi specjaliści bezpłatnie odpowiedzą na twoje pytanie z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji!
Tomasz Maciołek
Tomasz Maciołek TomQ-MAG
Łukasz Domeracki
Łukasz Domeracki Domer
Sebastian Szmit
Sebastian Szmit flex1976
Agata Bugorska
Agata Bugorska eveline
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kawa przed

Następny temat