SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Posiłek przed treningiem

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1245

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 734 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 41953
O 7.30 jem śniadanie białkowo-tłuszczowe, a trening zaczynam tak ok.11. Czy powinnam coś zjeść jeszcze przed treningiem? Jak tak, to co zjeść i ile czasu przed treningiem?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
Możesz iść na trening tylko po śniadaniu, chyba że byś odczuwała głód, jednak jak śniadanie jest solidne, to powinno być okej.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 734 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 41953
A banana mogę sobie jeszcze zjeść przed treningiem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33074 Napisanych postów 23163 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278047
BlueberryGirl
A banana mogę sobie jeszcze zjeść przed treningiem?
zjedz po
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 734 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 41953
Po też jem banana w moim posiłku potreningowym
Chodzi o to, że wolę ćwiczyć po posiłku z węglowodanami niż po białkowo-tłuszczowym. Ostatnio jak poszłam na trening tylko po śniadaniu bt (śniadanie zjadłam właśnie o 7:30, a trening miałam o 11) to źle mi się ćwiczyło i odczuwałam głód na treningu. Dlatego nie wiem, czy jak zjem śniadanie bt, to potem czy mogę sobie jeszcze przegryźć tego banana.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Nikt nie zabroni. A nie możesz śniadania przesunąć?.Zjeść np 8:30?

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 734 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 41953
deja vu
Nikt nie zabroni. A nie możesz śniadania przesunąć?.Zjeść np 8:30?


No właśnie nie mogę
To co w tej sytuacji zrobić? Czy zjeść o tej 7:30 po prostu większe śniadanie?


Zmieniony przez - BlueberryGirl w dniu 2016-10-15 20:31:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Wiesz, ja osobiście jestem zwolenniczką większej liczby solidniejszych posiłków, bez takiego podjadania, przekąszania. Ale powiedz mi, czy Ty jesz śniadenie b+t, bo Ci pasuje, czy dlatego, że jest taka moda ? Bo jak pamiętam to był z tym jakiś problem

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1122 Napisanych postów 3775 Wiek 49 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 68432
Ja bym zjadła tego banana, o ile by to nie było tuż przed treningiem (by nie leżał na żołądku).
Owoce solo szybką się trawią, więc to dobra opcja na takie węglowe "doładowanie". Na pewno lepsza, niż węgle złożone czy gainery.
Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 734 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 41953
Tak, początkowo był problem ze śniadaniami BT, bo nie mogłam się przyzwyczaić, ale teraz naprawdę dobrze się po nich czuję. Dlatego teraz je jem, bo mi odpowiadają To co byś na moim miejscu zjadła na śniadanie o tej 7:30, żebym spokojnie po takim śniadaniu mogła pójść na trening na 11?

M-ka, to ile czasu przed zjeść takiego banana?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
A co jesz na to śniadanie? Może to faktycznie za mała porcja. Ja ćwiczę mniej wiecej po godzinie od posiłku - nie mam innego wyjscia, ale nie powoduje to dyskomfortu. ietę musisz dopasować do swojego trybu życia. Spróbuj z tym bananem, czy będzie lepiej czy gorzej.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na masę do oceny, 78kg

Następny temat

Tłuszcze na redukcji

WHEY premium