SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomocy 16 lat

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1603

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9
witam. niedawno zalogowałem sie na tym forum i jest to mój pierwszy temat. więc trafiłem tu bo chcę wyglądać tak jak ci 16 latkowie co maja tu foty, ponieważ nie wiem od czego zacząć piszę:
Mam 16 lat 175 cm wzrostu i TYLKO ok 55 kg. jestem bardzo chudy, chcę nabrac trochę masy mięśniowej szcególnie na klacie( widac mo kości te co jakkby kończą żebra)i byc tak jak Wy. dlatego proszę co mam robic: dieta (jeśli tak to jaka), czy cos brac mam (białko stanowczo odpada bo boli mnie brzych i czuje się jakbym miał zwymiotować po nim) może spróbowac kreatynę w proszkach??? poradźcie. Ćwicze w domu ( pompki, brzuszki) oraz dużo jeżdze na rowerze. POMÓŻCIE PLS. chcę przybrać przez 3 miesiące min. 10 kg
i proszę bądźcie wyrozumiali. postaram się dodac swoje fotki niedługo.
PS mam nadzięję ze to dobry temat

Zmieniony przez - krysian93 w dniu 2009-02-22 19:07:11
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 843
wysoko mierzysz pisząc min. 10 kg na 3 miesiące... sądząc po twoim opisie twojej sylwetki max. 3 kg na 3 miesiące (chodzi mi już o masę mięśni, a nie 3 kg jedzenia w żołądku). No, ale jeśli ktoś jest cierpliwy tak jak ja to powinien być w pełni usatysfakcjonowany z 1 kg na miesiąc. Radzę ci na starcie być cierpliwym, bo początki bywają ciężkie w tym sporcie. ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2032 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15756
Masz zamiar chodzić na siłownię, czy będziesz ćwiczył w domu.
Masz możliwość i zamiar stosowania diety, czy nie bardzo?
Czytaj podwieszone tematy.
Kreatyna - nie.
Białko - jeśli Cię brzuch po nim boli, to znaczy, że pojęcia nie masz jak je przyjmować, bo stwierdzenie po białku boli mnie brzuch, to równie dobrze tak jakby Cię brzuch bolał po zjedzeniu obiadu.

Zmieniony przez - Eoghan w dniu 2009-02-22 19:25:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9
raczej będe ćwiczył w domu ale więcej na siłownie musiałbym codziennie dojeżdzać ok 25 km. diete mogłym stosować chyba że była by bardzo droga. a białko mam OLIMP profi whey mass o smaku truskawki. biore je tak jak pisze( rano po sniadaniu po treningu i po kolacji 1 h przed snem) rozrabiam je w kubku chłodną wodą i mieszam łyszką. (nie wiem może trzeba je wymieszać super dokładnie)??
a dlaczego kreatyna odpada?? i w takim razie co brać tylko nie sterydy w sztykawkach??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3962 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51046
nie sugeruj się tym co jest na opakowaniu, to bzdury
odzywka to żarcie w proszku, zjesz kurczaka taki sam efekt
pijesz według braków w diecie, kiedy nie masz innego źródła białka

czy jest dokładnie wymieszana czy nie - to nieistotne

kretyna zbędna, gdyż najpierw powinieneś wykorzystać swój naturalny potencjał
teraz nawet nie zauważysz jej działania
poza tym z nikłą wiedzą dotyczącą treningu i odżywiania możesz po prostu zwyczajnie ją zmarnować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9
no dobrze dzieki a możecie w wolnej chwili ułożyc dla mnie jakąś nie za drogą dietkę?? najlepiej 4 daniową gdyz częściej nie mogę. PLS piscie wszystko co wiecie jak szybko nabrac masy i zacząc wyglądac ja człowiek!!!!
PS a jak dobrez brac białko bo teraz trochę szkoda je wurzycic??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3962 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51046
białko jak napisałem według braków

sam se ułóż dietę

https://www.sfd.pl/Potrzebujesz_Diete_Masz_Pytania_ZAJRZYJ-t379384.html
https://www.sfd.pl/10_wskaz�wek_�ywieniowych-t315293.html

czytaj
minie trochę czasu zanim to opanujesz
ale nie ma zmiłuj, musisz się trochę wysilić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 9041 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 98000
układaj, układaj bo nikt tego za ciebie nie zrobi.

Quod medicina aliis, aliis est acre venenum

Trzecia Rzeczpospolita, Polska Ludowa
To samo od nowa, to samo od nowa...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9
dzięki wszytkim postaram sie stosować te dietki. ale napisczie mi jescze jak brac te białko żebym nie miał mdłości i brzuszek był w porząku bo ostatnio próbowałem na siłe wypic i przegryzałem czekoladą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3962 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51046
TO NIE PIJ

nie powinno nic boleć
skoro masz takie problemy widać coś jest nie tak
więc odstaw

masz braki białka, że koniecznie chcesz to pić?
odzywki są zbędne, na co Ci trucie się tym prochem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 9041 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 98000
nie wiadomo czy, gdzie i jakie ma niedobory białka, bo nie ma diety.

Quod medicina aliis, aliis est acre venenum

Trzecia Rzeczpospolita, Polska Ludowa
To samo od nowa, to samo od nowa...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3962 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51046
toż wiem
dlatego próbuje mu uświadomić, że białko to nie żaden magiczny proszek od którego urosną mu mięśnie
a picie go, szczególnie jak źle je znosi, nie ma najmniejszego sensu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Badania - przy diecie

Następny temat

dietka na mase do ocenki

WHEY premium