SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc w ułożeniu ćwiczeń i diety

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 571

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

kobieta

Wiek

24

Waga

73

Wzrost

178

Cel treningowy

redukcja

Staż treningowy na siłowni

1 rok

Uprawiane inne sporty

fitness

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

brak

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

brak

Zażywane suplementy

brak
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 67
Witam serdecznie
Jestem tu nowa i chciałabym uzyskać kilka rad na temat szybkiego i skutecznego pozbycia się oponki na brzuchu. Bardzo proszę o pomoc a nie odsyłanie mnie do innych tematów.
Jestem 24 letnią kobietą. Wzrost 178 cm, waga 73 kg, obwód w pasie 72,5 cm, obwód w boczkach 95 cm, obwód w pośladkach 101,5 cm.
Ogólnie jestem osobą, która lubi sport choć ostatnio prowadzę tylko i wyłącznie siedzący tryb życia.
Bardzo zależy mi na pozbyciu się oponki na brzuchu. Muszę z tym zdążyć do końca kwietnia.

Bardzo proszę o podanie mi konkretnych ćwiczeń na brzuch i ilosci powtórzeń oraz aerobów, które mogę wykonać w domu. Najlepiej żeby to był trerning bardzo intensywny, nawet codzienny, pozwalający spalic ok 4 cm w obwodzie w 2 tygodnie.
Jaką ilość kalorii powinnam spożywać i w jakich proporcjach B T W?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 571
Nikt ze Starszyzny raczej Ci nie odpowie 1. Nie ma ćwiczeń, które palą tłuszcz tylko z brzucha. Możesz robić np. brzuszki ale jak będziesz na deficycie kalorycznym to mięśni i tak nie zbudujesz. 2. 4 cm w dwa tyg. może być ciężko polecam interwały jak masz na nie kondycje, na mnie osobiście najlepiej działa bieganie i basen. 3. Ilość kcal, wylicz sobie jakimś kalkulatorem, jak zaczneisz sie ruszać to na początek te 2 tyś kcal pewnie dadzą Ci deficyt. Poczytaj forum, ja tu jestem od roku i tylko czytam, dzisiaj mnie na pisanie zebrało :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 67
Jak wykonywać te interwały i ile powinny trwać ? Czy A6W będzie dobra na brzuch?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
jeśli szukasz indywidualnych porad, diety opracowanej precyzyjnie dla Ciebie przez naszych dietetyków oraz treningu przygotowanego przez naszych trenerów personalnych to skorzystaj z tej oferty.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny 

Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa czy redukcja? - FOTO

Następny temat

Jak schudnąć w wieku 15 lat?

WHEY premium