SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomóżcie w ułorzeniu prostego planu treningowego.

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 929

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 405 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5077
Witam wszstkich.

Mam 16 lat, ćwicze już ok. 4 miesięcy lecz mój plan nie jest oparty na zadnych podpowiedziach.
Na klatke podniosę max. 80 kg. Mam 61 kg wagi i 168 cm wzrostu.
Mam do wykorzystania tylko dwie chantelki (ze zmiennym ciężarem) i ławeczke płaską.
Jaki radzicie trenning by uzyskać większą mase i siłę.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59538
"L. wysłanych artykułów 1
L. przecz. artykułów 5 "

i wszystko jasne. zacznij troche czytac to sie wszystkiego dowiesz. masz wszystko wyjasnione w postach podwieszonych

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 104474
Czesc , po pierwsze radze zajżeć do wyszukiwarki sfd bo niee jesteś pierwszym i ostatnim 16 latkiem :)
Po drugie jeżeli to ma być rekreacja to daj spokoj na razie z tym maxem , przyjdzie czas.
Poza tym sądząc po danych jakie podalas na mase i siłe przyjdzie również jeszcze czas nawet bez treningu jak organizm dojrzeje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59538
widze ze wreszcie ktos zainteresowal sie tym dzialem .

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 405 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5077
Liczba przeczytanych artykułów która jest zapisana w moim profilu nie równa się liczbie przeczytanych przeze mnie artykułów, ponieważ profil założyłem przed chwilą a forum czytam od kilku dni.
I co z tego że mam 16 lat i 61 kg wagi skoro i tak moge ćwiczyć, chce ćwiczyć !
Przeczytam jeszcze te podwieszone posty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59538
najpierw poczytaj a pozniej, jak NIE ZNAJDZIESZ odpowiedzi na jakies pytanie to dopiero pisz

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 104474
Młody gniewny
To świetnie że mozesz ćwiczyć i chcesz , niektórzy nie mogą a większość nie chce ;)
Odpowiadalem na pytania , dojrzewasz ...masa przyjdzie sama i niczym tego nie przyśpieszysz wiec jezeli nie masz w planach kariery w tym kierunku to skoncentruj sie narazie na ogólnorozwojowym treningu(równiez z obciążeniem) i wszelkiej aktywności ruchowej.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HST Trening do oceny

Następny temat

Poprawa siły i sylwetki

WHEY premium