SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan treningowy do oceny !!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1029

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam wszystkich serdecznie ;)
jestem nowym użytkownikiem wcześniej nie korzystałem z tego typu forum wiec prosze o wyrozumiałość.

Oto moj plan treningowy do oceny ;) prosze o ocene nawet na ta najsurowsza;) i oczywiście jeśli są błędy proszę o poprawę :)

Pon Klata
Wyciskanie sztangi płasko 4x8(55kg kończę na 70kg lub wiecej)
Wyciskanie hantli skos górny 4x8 (rożne sposoby wyciskania, skręcane, szerokie, squeeze press)
wyciskanie hantli skos dol 4x8 (to samo co hantli góra)
rozpierętki 4x8
(często dodaje również ściąganie linek i pompki na poręczach)

Wto Plecy
Martwy ciąg 4-5seri po 8 (zaczynam 90kg koncze na 110)
Wioslowanie sztanga 4-5seri po 8
Wioslowanie hantla 4-5seri po 8
podciaganie na drazu 4x8
przyciaganie linek wyciągu dolnego w siadzie płaskim 4x8

Sro ŁAPY (biceps i triceps)
uginanie ramion z hantlami stojąc 4x8 (skrecane- z mlotkow do podchwytu)
modlitewnik 4x8
uginanie ramion ze sztanga o kolano 4x8
dwie pierwsze serie robie mlota po 8 a 2 ostatnie robie 21 inaczej 7
Tric
Wyciskanie francuskie 4x8
prostowanie linek na wyciagu 4x8
wyciskanie francuskie hantlem 4x8
prostowanie ramion w opadzie tlowia 4x8

Czw Nogi
Przysiad 4x8
wykroki hantlami 4x8
Prostowanie nog w siadzie 4x8
uginanie nog w lezeniu 4x8
wspiecia na palce w staniu 4x8 lub do oporu
wspiecia na palce w siedzie 4x8 lub do oporu

Pia bary
Wyciskanie sztangi sprzed glowy 4x8
podciąganie sztangi wzdłuż tlowia 4x8
unoszenia hantli w przód 4x8
unoszenie hantli w bok 4x8
szrugsy 4x8 lub do oporu

robię wszystko osobno gdyż chce bardziej sie przyłożyć do danej parit mięśni
i to na tyle chyba chcialem jeszcze poinformować ze robie stacje.Po treningu zawsze robie abs2 ;)

POZDRAWIAM ;) proszę o wyrozumiałość


Płeć: Mężczyzna

Wiek: 18

Waga: 185

Wzrost: 85

Cel treningowy: masa

Staż treningowy na słowni: 11miesiecy

Uprawiane inne sporty: nie

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): własna siłownia lecz mam troche sprzętu :)

Dieta: byla, aktualnie nie

Przeciwskaznania medyczne: nie

Zażywane suplementy: kreatyna,wegle,bialko,troche nitrobolonu 3ener
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84
WARIATmaly nie jestem tu by oceniac i zmieniac twoj plan ,jedynie moge zwrocic uwage na kilka szczegolow z ktorych nie musisz brac zadnych wnioskow bo to ty najlepiej powinienes wiedziec jak zachowuja sie twoje miesnie na dane cwiczenia ich ilosc i kolejnosc.
1.Wyciskanie hantli skos ujemny zamien na pompki na poreczach na koniec, albo klasyczne pompki glowa w dol.
2.Przy plecach mozesz trachnac taka kolejnosc
-podciaganie na drazku,wioslo,sciaganie drazka do klatki i martwy na dobranoc
3.Ramiona-im wiecej nie znaczy lepiej.
-Uginanie ramion z prosta sztanga
-uginanie ramion z hantlami siedzac(lekki skos)
-mloty
-wyciskanie sztangi wasko na triko
-sciaganie linki
-pompki na laweczkach
4.Nogi nie pomoge bo pomyslisz ze bredze
5.Zacznij od kapturow,potem wyciskanie hantli siedzac,unoszenie bokiem lezac,unoszenie hantli w opadzie,ogolnie ja stosuje podciaganie na drazku szerokim chwytem,dobre na bareczki:d
Sory za filozofie,nie sugeruj sie tym co napisalem pamietaj ze twoje cailo podpowie ci najlepiej z biegeiem czasu.Pozdrowki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 852
Ogólnie wydaje mi się , że jest ok .
Osobiście myślę,że MC lepiej by było na koniec treningu pleców robić No i 16 serii na triceps na wspólnym treningu z bicepsem może być trochę za dużo. Trzeba pamiętać ,że triceps pracuje przy wszystkich wyciskaniach , czyli klatce , barkach itd.

Doceń swe starania żmudne ,żyj z honorem ,tak jest trudniej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 258 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1985

1.Wyciskanie hantli skos ujemny zamien na pompki na poreczach na koniec, albo klasyczne pompki glowa w dol.

Albo ja jakiś tępy jestem albo czytać nie umiem. Jak mają się pompki głową w dół do hantli na skosie ujemnym?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
he spoko ;) dziekuje za odpowiedz przemyśle to co napisałeś ;D
wiesz ja uważam możne zle, ze najważniejsze ćwiczenia danej part mięśni powinno sie wykonywać pierwsze gdyz sa najbardziej mecząc, szczerze. A co do nog jakbyś mogl z przyjemnością poczytam tych twoich 'bredni':D nie zaszkodzą a moze sie czegoś dowiem :) pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i mam jeszcze jedno pytanie czy lepiej robic wszystko po koli czy tak jak ja Stacje
?;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 258 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1985
Ah i jeszcze kapruty zostawiłbym na koniec jak masz, nie przemęczałbym barów przed innymi ćwiczeniami na nie.

Na resztę problemów i porad musisz poczekać na kogoś bardziej kompetentnego :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84
depetka masz prawo nie wiedziec ale mysle ze z czasem wzbogacisz sie o wiedze na ten temat.Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 258 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1985
A możesz mi wyjaśnić? Bo jestem coraz bardziej zaciekawiony i ni jak nawet sobie tego wyobrazić nie mogę
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Młody Dąży Do Celu Wspomoz

Następny temat

Problem z Klatą

WHEY premium