SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan treningowy, by wyglądać jak na zdjeciu

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 914

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 67
Witam, potrzebuje planu treningowego. Chciałbym osiągnąć mniej więcej takie ciało. Nie zależy mi nawet na jakiś dużych osiągach siłowych, chce tylko dobrze wyglądać. Wiem ze aby do tego dążyć potrzeba czasu i wytrwałości. Mam nadzieje że uda mi sie osiągnąć ten cel i mi w tym pomożecie.
Chciałbym wyglądać tak: http://img819.imageshack.us/img819/1572/asduzb.jpg
Obecnie wyglądam tak: http://img215.imageshack.us/img215/6986/fot1471x993jpg.jpg 

Moje dane i wymiary:
wzrost - 180cm
waga - 70kg
Kark - 36cm
Klatka - 102cm
Talia - 78cm
Ramie - 32cm
Przedramie - 28cm
Biodra - 92cm
Uda - 55cm
Łydki - 36cm

PS. I jeszcze bardzo bym prosił o link do jakiejś diety bo ja nie moge nic znaleźć. I siłownia full osprzęt, staż na siłowni około 1 roku.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 606 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10405
Wiesz to co chcesz osiągnąć to nic wielkiego. Znam wielu ludzi ktorzy wygladaja lepiej bez siłowni. Ułóż sobie diete trening a po roku bedziesz wyglądał o wiele lepiej :D mówie żebys sam ułożył bo tu ktos Ci pomoze poprawic ewentualnie to co jest żle ale swój wkład musisz miec wiec działaj.

Nie sztuką jest stawiać sobie cele, sztuką jest je realizować .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 912 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19783
planu i diety nikt Ci tu nie ulozy, zajrzyj do dzialu odzywianie oraz tu https://www.sfd.pl/[ART]_MASA-t600434.html

PS zacznij jesc bo jak na rok to slabo cos;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 113 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 739
Słuchaj, chcesz aby twoje zdjęcie tak wyglądało czy chcesz tak wyglądać? Bo ja się znam trochę na photoshopie i robieniu zdjęć i też umiem dużo elementów przekleać i podciągać.

1. zdjęcie tego kolesia jest 100% profesjonalnie oświetlone (kilka softboxów, lampa)
2. użył czegoś do skóry aby się lekko świeciła i przede wszystkim jest równo opalony
3. użyto korekcji kontrastu przy wywołaniu aby wydobyć szczegóły
4. białe spodenki opalnonego ciała podnoszą atrakcyjność 3x

Zrób sobie podobne zdjęcie, tylko stań nieco bokiem, wypnij klatę i skurcz mięśnie brzucha efekt będzie podobny.

I zaczynając od tego nowego zdjęcia popracuj nad definicją (rzeźbą) mieśni klatki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 67
ja chciałbym podobnie wyglądać w realu nie na zdjęciu ;) i nie szukam gotowego planu tylko wskazówek ile razy w tygodniu ćwiczyć, jakie partie, ilość serii, powtórzeń. I jeszcze pytanie jakie przerwy między ćwiczeniami a jakie między seriami bo każdy mi inaczej mówi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 67
jeszcze jedno. Jak robić definicje klatki.?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 113 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 739
Ćwiczyć 3 razy w tygodniu na siłowni FBW każde ćwiczenie 3s 12x,10x,8x. Po każdym ćwiczeniu odpoczynek 1-2min. FBW to znaczy: przysiad, martwy ciąg, podciąganie na drążku nachwytem, wyciskanie leżąc, barki+triceps (wyciskanie stojąc), biceps.

Definicja klatki: wyciskanie leżąc w poziomie, głową w dół, na ławce skośnej 30st w górę, wąskim uchwytem, szerokim uchwytem, rozpiętki.
Ponieważ jednak słaby triceps uniemożliwia właściwie wyćwiczenie klatki, to na początek skupiłbym się na zbudowaniu siły całego ciała (FBW właśnie).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 67
dzięki wielkie, napewno skorzystam z rad.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1556 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35243
Sigviper, wiesz co to znaczy definicja, w pojęciu kulturystycznym??? Uświadomię cię, jest to czas kiedy zawodnicy odwadniają się, aby ich mięśnie wyglądały na bardziej wyrzeźbione przed zawodami.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy wiek ma wpływ na osiągnięcia na siłowni

Następny temat

Jak wyrobić kaloryfer?

WHEY premium