SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plam treningowy na 1000m

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 671

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam!
Chciałbym aby ktoś mi ułożył plan treningowy na 1000m!
Mam na celu poprawienie czasu na tym dystansie ponieważ obecnie biegam 3:04 a mam zamiar zejść poniżej 3 min.
Warze 79kg/183
Biegam już od około 6 miesięcy ale tylko tak rekreacyjnie czyli mała rozgrzewka i jakieś 30min ciągłego biegu tak na 60%.
Z góry dziękuje!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 759 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13164
planu ci nikt nie napisze, jedynie moge poprawic.
Na forum jest multum planow pod 1000m. sam pisalem kilka!! wystarczy uzyc wyszukiwarki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
sprinterek Rafał S.
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7410 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12084
no jasne gajes! za duzo w sfdie plany na 1000m



1000m

http://bieganie.pl/index.php?show=1&cat=19&id=385

moderator sprinterek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 79
Sprinterek

witam tak czytam i czytam sobie twoje wypowiedzi na temat biegania. wiedzę ze znasz się na temacie nie wiem czy sam ćwiczysz bieganie czy trenujesz ludzi. mniejsza o to. wiedzę ze dużo ludzi pisze tematy jak z czasu 4 minut zejść na 3 minuty w dwa miesiące. jest multum takich śmiesznych tematów na forum. wiem ze na moje pytanie tez znalazłbym odpowiedz ale zajęło by mi kupę czasu szperania w ogromnym forum.

Jak większość osób tez przygotowuje się do egzaminów z biegu na 1000m i 50m. co do mojego stażu biegowego wynosi on 7 miesięcy zacząłem w lutym. biegałem różne dystanse od 3 do 12 km dziennie. tym sposobem z czasu 3:08(bez treningu) zeszedłem na 3:01. moim celem jest zbliżenie się do 2:50 ile z tego wyjdzie nie wiem bo jak sam wiesz ciężko jest to określić. doradź mi jak mam biegać . ponieważ jedna osoba powiedziała mi ze takim bieganiem nie będę robił żadnych postępów w poprawieniu czasu (no może jakieś minimalne). sam po sobie czuje ze brakuje mi szybkości. na trening mogę poświęcić powiedzmy do 6 dni w tyg. oprócz tego jak trenować te sprinty tutaj sprawa ma się gorzej na fotokomórce w biegu na 50m wyszło mi 7:40s (za to mierząc tel. kom 6:90s) co dla mnie jak biegam 3:01 na 1 km jest słabo chciałbym poprawić do 7:10s i byłbym zadowolony z siebie(nigdy nie byłem sprinterem). coś kiedyś czytałem ze do sprintów trzeba skipy wykonywać.

co do moich danych
wiek 20 lat
waga 61 kg chyba
wzrost 178cm
brak jakichkolwiek odzywek itp.
bieg na 10km 39 min.

Bardzo proszę o pomoc. z góry wielkie dzięki.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rozciąganie stretching pomoc jakie ćwiczenia

Następny temat

Siatkówka (Pomocy)

WHEY premium