SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy cykl Deca+Susta+Oblok

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2824

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 15
Witam.Nie długo zamierzam ruszać z moim pierwszym cyklem na SAA .Mam 10 strzałów Deki Organon Holenderskiej 200mg , i 10 strzałów Sustanonu Acura Pharma 300mg.Do tego 36 tabsów Cloma , i 2 razy Pengnyl Organon 5000 j.m na odbloka.
Jeśli chodzi o cykl to planuje zrobić to tak
Deca-200mg e7d
Susta-300mg e7d
Oba chce zapodawać w jednym strzale.
Chciał bym się dowiedzieć kiedy i jak zacząć się odblokowywać, jakich strzykawek i igieł używać,a jeśli będą jakieś zastrzeżenia co do cyklu to chętnie posłucham:)
Jestem już po zakupach więc zmiana arsenału nie wchodzi raczej w rachubę :) Pozdrawiam

1.WIEK: 26
2.WAGA: 84
3.WZROST: 183
4.WYMIARY:
BICEPS: 36
KLATA: 101
UDO: 100
TALIA: 60
5.STAZ NA SILOWNI: 5 lat
6.DIETA
BIALKO: 2,5 g na kg masy ciała
WEGLOWDANY: 4 g na kg masy ciała
TLUSZCZ: 1,5 g na kg may ciała
7.ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 0
8.TRENING: 3-4 razy w tygodniu
9.CEL CYKLU: wzrost suchej masy mięśniowej
10.ODSTEP CZASOWY PO OSTATNIM CYKLU:
11.POZIOM BF%
12.TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIECIA (TYP BUDOWY): Ektomorfik ,trudności z przybraniem na wadze
13.STAN ZDROWIA: dobry , po kontuzji kręgów szyjnych
14.SKLONNOSC DO LYSIENIA LUB POROSTU OWLOSIENIA:
15.WYNIKI SILOWE
16.PPM podstawowa przemiana materii:
klata : 85
martwy ciag : 65
przysiad : 60
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 15
Nie jestem żadnym sezonowcem , ten sport to moja pasja od wielu lat,.
Teoretycznie jestem w stanie dołożyć do tego interesu , ale nie chchiał bym tego cyklu tak długo ciągnąć .
Napiszcie mi jak możecie ,jak by to wyglądało jakbym na samym teściu spróbował,jak z odblokiem wtedy i czy jak mi sie skończy susta czy mogł bym to dokończyć prolo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
wyniki słabe coś leży i to ewidentnie
jak skończysz to razem to skończysz cykl deką i może być lipa

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Ty sie nawet na kreatyne nie nadajesz
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21777 Napisanych postów 71338 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575967
hlwespada
Witam.Nie długo zamierzam ruszać z moim pierwszym cyklem na SAA .Mam 10 strzałów Deki Organon Holenderskiej 200mg , i 10 strzałów Sustanonu Acura Pharma 300mg.Do tego 36 tabsów Cloma , i 2 razy Pengnyl Organon 5000 j.m na odbloka.
Jeśli chodzi o cykl to planuje zrobić to tak
Deca-200mg e7d
Susta-300mg e7d
Oba chce zapodawać w jednym strzale.
Chciał bym się dowiedzieć kiedy i jak zacząć się odblokowywać, jakich strzykawek i igieł używać,a jeśli będą jakieś zastrzeżenia co do cyklu to chętnie posłucham:)
Jestem już po zakupach więc zmiana arsenału nie wchodzi raczej w rachubę :) Pozdrawiam

1.WIEK: 26
2.WAGA: 84
3.WZROST: 183
4.WYMIARY:
BICEPS: 36
KLATA: 101
UDO: 100
TALIA: 60
5.STAZ NA SILOWNI: 5 lat
6.DIETA
BIALKO: 2,5 g na kg masy ciała
WEGLOWDANY: 4 g na kg masy ciała
TLUSZCZ: 1,5 g na kg may ciała
7.ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 0
8.TRENING: 3-4 razy w tygodniu
9.CEL CYKLU: wzrost suchej masy mięśniowej
10.ODSTEP CZASOWY PO OSTATNIM CYKLU:
11.POZIOM BF%
12.TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIECIA (TYP BUDOWY): Ektomorfik ,trudności z przybraniem na wadze
13.STAN ZDROWIA: dobry , po kontuzji kręgów szyjnych
14.SKLONNOSC DO LYSIENIA LUB POROSTU OWLOSIENIA:
15.WYNIKI SILOWE
16.PPM podstawowa przemiana materii:
klata : 85
martwy ciag : 65
przysiad : 60



Żebyś potrafił chociaż w miarę pościemniać w tej ankiecie...

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 15
Nie ściemniałem w żadnej ankiecie , nie wiem o co biega .Jak macie takie bezproduktywne pierdoły wypisywac to lepiej już nic nie piszcie.Zwróciłem się do tego o pomoc a nie jakieś bezsensowne komentarze na ten temat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21777 Napisanych postów 71338 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575967
hlwespada

2.WAGA: 84
3.WZROST: 183
BICEPS: 36
KLATA: 101
UDO: 100
TALIA: 60

1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 120 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5137
100 w udzie ;) duzo na rowerze pewnie jezdzisz. Widze talia osy, nie jedna dziewczyna Ci zazdrosci "takich ksztaltow"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 15
Mierzyłem się na szybko do ankiety może coś źle odczytałem, jakby to było najważniejsze, dzięki za brak pomocy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Ja bym się wstrzymał z dopingiem ale jak masz wziąć to weź daj samego testa .ile w końcu jest w tym pasie u ciebie?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 15
Udo:55 Pas:60
Faktycznie mój błąd ,widocznie nie na tą strone miarki zerknąłem istatnim razem i mogło to śmiesznie wyglądać ;p
A czy jak bym z tym testem samym wystartował to odblok by był konieczny?
Chodź wolał bym tej deci tez spróbować ...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

potrzebna pomoc w ułożeniu cyklu...

Następny temat

Podwyższona temperatura

WHEY premium