SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Parę pytań do tych bardziej doświadczonych na temat siłowni.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 890

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 343
Elo.
Mam 16 lat, rocznik 1998. I się od paru miesięcy zastanawiam czy mogę się już zapisać na siłownie. I właśnie to pytanie kieruje do was. Czy jeżeli zacznę trening od teraz to czy potem nie będę miał jakiś komplikacji zdrowotnych.
Z góry dziękuje za udzielenie mi odpowiedzi. Jeżeli zły temat to przepraszam, jestem nowy na forum.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 644 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3336
Możesz zacząć ćwiczyć. Uważaj tylko na poprawną technikę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 343
MaLq
Możesz zacząć ćwiczyć. Uważaj tylko na poprawną technikę.

Yhy, możesz mi jeszcze powiedzieć jak wyglada trening na siłce? Szczerze to nigdy tam nie byłem. Sa tam jacyś trenerzy czy na czym to polega?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 2221 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 260326
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 644 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3336
Na potreningu.pl znajdziesz też przydatne artykuły :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy FBW do oceny

Następny temat

Parę pytań do tych bardziej doświadczonych na temat siłowni..

WHEY premium