SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Paprykowy kurczak

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10717

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7521 Napisanych postów 49528 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385539
składniki (danie dla 4 osób)
-4 piersi z kurczaka
-3 papryki (2 czerwone, 1 zielona)
-4 cebule
-2 ząbki czosnku
-oliwa z oliwek
-3 torebki brązowego ryżu
-przyprawa do kurczaka po węgiersku, pieprz cytrynowy

1. piersi z kurczaka pokroić w kostkę przyprawić pieprzem, przyprawą do kurczaka, wstawić na godzinę do lodówki.
2. rozprowadzić ręcznikiem papierowym troszkę oliwy z oliwek na patelni, wrzucić kurczaka, obsmażyć z każdej strony.
3. paprykę pokroić w kostkę, cebulę w cienkie krążki, czosnek drobno posiekać. wrzucić wszystko do obsmażonego kurczaka. Wymieszać.
4. Zalać wszystko 300 ml wody. Dusić 20-25 minut, aż do odparowania większości wody.
5. Podawać z ugotowanym brązowym ryżem. (ryż musi się gotować od 35-45 minut)
smacznego







Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 61 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3985
Dopiero zaczynam z dietą i ogółem prawie wymiotowałem jak jadłem gotowanego kurczaka z ryżem/makaronem zobaczyłem to i mówie, że dość proste to czemu by nie spróbować, wyszło tak dobre, że jestem Ci tak nie zmiernie wdzięczny, że uratowało mnie to od gotwanego kurczaka, że to szok polecam naprawdę pychotka :D.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7521 Napisanych postów 49528 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385539
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 10167 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 117117
robie identycznego nawet tej samej przyprawy używam

1)DIETA - NAWET 100 TABLETEK METKI NIE ZASTĄPI DOBREJ DIETKI.

2)TRENING - ZA DUŻE CIĘŻARY BUDUJĄ TYLKO TWOJE EGO, NIE MIĘŚNIE.

3)REGENERACJA - JEŚLI NIE MUSISZ BIEC TO IDŹ, JEŚLI NIE MUSISZ IŚĆ TO STÓJ, JEŚLI NIE MUSISZ STAĆ TO SIEDŹ, JEŚLI NIE MUSISZ SIEDZIEĆ TO LEŻ I ŚPIJ.

4)KOKZ - BIERZESZ TYLE NA ILE MASZ KASY I WBIJASZ JAK NAJCZĘŚCIEJ %)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7521 Napisanych postów 49528 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385539
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7521 Napisanych postów 49528 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385539
na prawde dobra szama polecam






Zmieniony przez - rutkow w dniu 2012-04-17 15:51:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
To już mogłeś leczo zrobić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7521 Napisanych postów 49528 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385539
leczo jest zageszczone maka ma kiełbase itp. .....

........spróbuj tego a nie pożałujesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
Ja robię leczo bez kiełbasy, cebule podsmażam troszkę + kurak + papryki + przyprawa do lecza.
Spróbuje to Twoje bo chwytam się wszystkich przepisów na kuraka gdyż mi w ogóle nie wchodzi. Suchy syf, to nie mięso
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7521 Napisanych postów 49528 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385539
no to dawaj i napisz jak ci smakowało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 160 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5014
Tam suchy syf od razu. Wrzuć na grilla elektrycznego pierś szczelnie zawiniętą w folię, tak aby nie miało nawet jak powietrze z wnętrza uciec. Wilgoć również nie ucieknie i będzie ideał. Nawet bez przypraw (chociaż z imbirem rządzi na maxa).

A przepis spoko, lecz z zasady nie smażę za dużo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 10167 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 117117
rutkow ja jeszcze daje pomidory krojone z puchy to nie musze dolewac wody

1)DIETA - NAWET 100 TABLETEK METKI NIE ZASTĄPI DOBREJ DIETKI.

2)TRENING - ZA DUŻE CIĘŻARY BUDUJĄ TYLKO TWOJE EGO, NIE MIĘŚNIE.

3)REGENERACJA - JEŚLI NIE MUSISZ BIEC TO IDŹ, JEŚLI NIE MUSISZ IŚĆ TO STÓJ, JEŚLI NIE MUSISZ STAĆ TO SIEDŹ, JEŚLI NIE MUSISZ SIEDZIEĆ TO LEŻ I ŚPIJ.

4)KOKZ - BIERZESZ TYLE NA ILE MASZ KASY I WBIJASZ JAK NAJCZĘŚCIEJ %)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

makaron razowy z piersią kurczaka w sosie jogurtowym

Następny temat

Koniu151 Najlepszego ;]]

WHEY premium