SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kurczak duszony we włoszczyźnie

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5558

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4097 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28862




Kurczaków duszonych już trochę było. To moja propozycja.

- mięso z kurczaka (wszystkie części)
- marchew, pietruszka, seler, por, cebula
- sól, kostka rosołowa, papryka, majeranek, ziele angielskie
- smalec

Najlepiej przyrządzać w garnku teflonowym.
Sporą włoszczyznę zetrzeć, cebulę i por poszatkować. Umyte części kurczaka obsmażyć lekko z obu stron na łyżce smalcu. Przyprawić. Obsypać cebulą a następnie resztą warzyw. Zalać gorącą wodą do połowy warzyw i dusić 45min. Nie mieszać.

Uważam, że najlepiej przyprawić kostką albo jakąś vegetą, majerankiem, liściem laurowym i zielem angielskim, klasycznie.
Można zrobić od razu różne części kurczaka, np. piersi okołotreningowo a jakieś tam udka na inne posiłki. Ja zrobiłem 600g piersi, 1 udko, 3 skrzydełka co mam akurat na 2 dni.










Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Niby nic specjalnego ale oderwanie od monotonii jest

sog nie wejdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2588 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23191
nawet fajny przepis, tylko po co ten smalec?

http://www.sfd.pl/SAPPHIREEX-t807051.html zdiecia strona: 1,4,6,7,9,10,11,12,13,14,15,18,21,21,25

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 1091 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17863
ale mi narobiles smaku eheh, sog za prace

Kto pokonuje innych, jest silny - Kto pokonuje siebie, jest potężny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 353 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2961
Vegeta to sama sól, można sobie darować ;) Lepiej kupić kilka innych przypraw, byle nie mieszanek takich jak vegeta.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pizza z kalafiora

Następny temat

Placki z piersią na parze (przepis by

WHEY premium