SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Panowie oto masci na ROZSTEPY...

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 82839

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 385 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2312
a fissan dziala ?

I can hear you like the holy ghost
And I'll kill you if you get too close

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3272 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38457
ja dzisiaj kupilem Fissan za 20zl za 100ml. Zobaczymy jak dziala ale w aptece powiedzieli ze caly czas musza zamawiac wiecej bo schodzi jak swieze buleczki. Zobaczymy jak dziala. Jak ktos chce to moge przepisac ulotke z tym ze ten krem jest glownie adresowany do kobiet w ciazy.. wiec jak ktos chce to mowic. Pozdro

co?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 696 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12290
sog musi być,a tak od siebie dodam że nivea mi dość dobrze pomogła

wierz w siebie bo religie moga zawieść ; )))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3096 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21099
kurcze taki stary temat i nagle odzyl=) . dzieki Panowie za sogacze.

pozdrofka
lukx
http://www.lukx.com 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 240 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2422
Urzywałem ten fisan i nie dośc że to tłuste jak chol*** to jeszcze g**no działa,ale moze komus pomoze

zawsze pamietaj o technice

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
spox robota przyda sie SOK

Zmieniony przez - Maniek87 w dniu 2005-04-26 14:44:18

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3272 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38457
fakt ze tlusty ten fissan ale moze mi cos pomoze. A tak na marginesie, ze post odzyl to wszystko moja zasluga

co?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 199
Jest jeszcze krem Contactubex. Bodajże 20 gram za ok. 30 zł. Tubka 50 gramowa za ok.50 złotych. Działa dość dobrze na istniejące juz bliznowce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 199
CONTRACTUBEX się nazywa... Dodam, że ta maść została zalecona po raz pierwszy przez mojego dermatologa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
Ja używałem fissanu przez dwa miechy i powiem ze gow.. mi dal bo nie bylo zadnej roznicy roztepy nadal mi sie razszezaly fakt ze wolniej ale nada. Teraz znalazlem na forum artykół o roztepach. I bylo tam o masci z mocznikiem, ktora sporo osobaom pomagala. Pomyslalem ze sprobuje. Tam pisali o mosci zrobionej w aptece na ktora trzeba bylo miec recepte ja poszlem troche w inna strone bo znalazlem w zielarskim tania masc z mocznikiem troszeczke inny sklad i o polowe mniej mocznika, ale nie chcialo mi sie bawic z receptami wiec pomyslalem ze sproboje. Po dwoch tygodzniach stosowania roztepy mi sie juz troche zwerzyly i wyblakty, na silce moge robic bez klopotu rozpietki bo juz mi sie nie powiekszaja bo skora stala sie elastyczna. Moze to co napisalem komus pomoze w walce z roztepami.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wybuchowy triceps-nowe ćwiczenie!!!

Następny temat

ramiona

WHEY premium