SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PRZEDTRENINGÓWKA własnej roboty

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3523

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4421
Witam,

Od jakiegoś czasu biore przedtreningowke "Nox pump extreme". Treningi są świetne, motywacja, chęci i niesamowita pompa.
Gdy wziąłem 7 porcji w ciągu 2. tygodni to złapałem jakby stan poddepresyjny - zupełny zjazd, brak chęci i motywacji do czegokolwiek. Po jakichś dwoch,trzech dniach wszystko wrocilo do normy i od tamtej pory nie biore więcej niż 2 razy na tydzien. Skład jest nieznany...

Niedlugo mi się skonczą porcje i tym razem nie chce brac nastepnego gotowca tylko cos sobie przyrządzić.

Co proponujecie, żeby mocno pobudzało i pompowało? Najlepiej jakbym mógł stosować 3/4 razy w tygodniu bez efektu zjazdu czy stanu poddepresyjnego...

na ten moment czasem zamiast nox pump'a biore:

5g AAKG
4g cytrulina
4g Beta-alanine
+ mocna kawa z 4 łyżeczki, jakies +/-250mg kofeiny?

Jestem średnio zadowolony pod względem pobudzenia, jak i pompy, w porownaniu z Noxem bardzo delikatnie.
Co proponujecie? Dorzucić 1,3? Zwiekszyc dawki?


Zmieniony przez - grandeFenomenoo w dniu 12/15/2017 2:20:07 PM
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 631 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 17483
raczej 1.3 solo nie dostaniesz... poza tym piszesz ze nie chcesz zjazdu i stanow poddepresyjnych a zaraz chcesz 1.3 dorzucac. no to woz albo przewoz


Zmieniony przez - magikcjanin w dniu 2017-12-15 14:22:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4421
"SSN GERANIUM OIL 90 kaps." (50mg 1,3 na 1 kapsułke) na alledrogo to sciema czy mozna brac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 631 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 17483
poki nie sprobujesz sie nie przekonasz. jedna wielka loteria.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2076 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
grandeFenomenoo
"SSN GERANIUM OIL 90 kaps." (50mg 1,3 na 1 kapsułke) na alledrogo to sciema czy mozna brac?


To nie sciema ale szukasz przed treningówki czy spalacza tłuszczu z pobudzeniem ? to strasznie meczy i nieunikniony efekt "zjazdu" po treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Nie do końca rozumiem czego Ty oczekujesz po tej przedtreningówce. Piszesz o dość tradycyjnych efektach ubocznych substancji psychoaktywnych, które chcesz uniknąć, a bierzesz się za suplementy, które je powodują. Zastanów się czego dokładnie chcesz.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2076 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
A jesli chcesz lepszej pompy i aby pozostala na dłuzej to mozesz dorzucic AGMATYNE


Zmieniony przez - Amg27 w dniu 2017-12-15 15:35:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
jak szukasz substancji, ktore nie beda powodowaly zjazdu i efektu depresyjnego, to zdecydowanie omijalbym silne stymulanty jak 1.3.
spróbuj bazowac przez pewien czas na kofeinie, przyzwyczaisz się

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Trudno przedłużyć pompe mięśniową, nawet samo wzięcie pomperów bez treningu za abrdzo nie pomoże w celu podtrzymania pompy.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3288 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22932
Ja polecam guaranę i tyrozynę - to delikatne środki, ale działają dając efekt jakiego szukasz. Agamtyna dla pompy to również ciekawy dodatek.
Taki "mocniejszy" staff jak 1.3 można by brać doraźnie, ale nie przed każdym treningiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie wiem Panowie ja tam po 1.3 mam się dobrze więc myślę że siła wmówienia sobie tutaj działa bardziej :) Jedyny skutek uboczny był po 1 razie nie chciało mi się jeść ale potem już normalka,jeżeli coś faktycznie się dzieje to bym odstawił pre na jakiś czas
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Łączenie spalaczy, supli

Następny temat

Jaka dawka monohydratu kreatyny?

WHEY premium