SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

PROSZE O ZDJECIE BOLDA...

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8638

Ankieta

napisał(a)
Temat przeniesiony przez BULMASTIF z działu Moderatorzy. Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 12431 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 185431
no wlasnie jak w temacie... powody:

-spam
-brak merytoryki w wypowiedziach
-chamstwo
-brak praktyki
-nie problem przetlumaczyc/przepisac jakies art wiec wklad w dzial niewielki
-wymadrzanie sie

poniewaz doping ma ulec przeksztalceniu w dzial pelen merytoryki, o prawdziwym koksowaniu, bez spamu i chamstwa w.w. punkty wykluczaja mnie jako osobe bedaca boldem...

jednoczesnie chcialbym przekazac swojego bolda Leonstarowi...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19678 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52790
Przeciw

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

napisał(a)
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3517 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20985
j/w

sra ta ta ta ta...

napisał(a)
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 193 Napisanych postów 19525 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 144524
Kazam spac !!

Życie bez testosteronu jest jak seks bez orgazmu.

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1105 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12676
przeciw,ale to Twoj wybor

"Marzy mi się czarny Lincoln, lecz jak go wyrwać wilkom
Rozumiem więc czemu czasem chłopaki biorą WINSTROL"

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 12431 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 185431
ale panowie to nie jest temat podlegajacy dyskusji... decyzja zapadla i juz... forum to zawsze byla dla mnie zabawa z mozliwoscia nauczenia sie czegos... a terazniejsza forma poprostu mi nie odpowiada i wszystko...
napisał(a)
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19678 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52790
Idz sie czym ******lnij w leb to tobie przejdzie rano beidzesz chcial miec bolda nadal

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2595 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17718
Kaziu i tak ma juz swoja pozycje na forum (mocna) proponuje aby BOLD zostal przekazywany z "pokolenia na pokolenie"

POW * MIA
Bring them home!!!

Farmaceuta - Technik

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 3691 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 84035
A czy zdjęcie bolda umniejszy jego wiedzę? Przecież kto zna Kaza z forum i siedzi tu trochę i tak będzie wiedział "kim jest" i jaką wiedzę tu wnosi.

Prawdą jest, że ostatnimi czasy źle się dzieje...
napisał(a)
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49424
kazam .. ale czym ty sie przejmujesz? paroma ćwokami z dopingu?

daj spokuj chłopie pisz dalej przynajmniej mam kogo czytac, pozatym ciekawe piszesz a nie cykle/posty z dupy wzięte

i przestańcie do tego all podchodzic bardzo personalnie, ja tak robiłem i nie potrzebnie teraz mam polewe z tego co czasem robiłem ..
napisał(a)
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 48745 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91090
Dokładnie...

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Budowanie Siłowni - Porady + Początki

Następny temat

MEGA PORADNIK KULTURYSTY!!!!!!!!!!!!!!

Bodybuilder Chat City- portal randkowy dla kulturystów Bodybuilder Chat City- portal randkowy dla kulturystów Czerwone mięso: zdrowe czy niezdrowe? Jeść czy unikać? Czerwone mięso: zdrowe czy niezdrowe? Jeść czy unikać? Rolada żyrafa Rolada żyrafa Jak zbudować sześciopak? 9 kroków do sześciopaka Jak zbudować sześciopak? 9 kroków do sześciopaka Grillowana pierś z kurczaka z czarną soczewicą Grillowana pierś z kurczaka z czarną soczewicą Uzależnienie od alkoholu - sygnały ostrzegawcze Uzależnienie od alkoholu - sygnały ostrzegawcze  Dieta IIFYM - elastyczny przewodnik diety Dieta IIFYM - elastyczny przewodnik diety Siostra Conora McGregora zawodniczką bikini fitness Siostra Conora McGregora zawodniczką bikini fitness