SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POTRZEBUJE POMOCY ~~JAK COŚ ROBIĆ TO DOKŁADNIE

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 620

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 70
Witam wszystkich, czytam to forum od kilku miesięcy chciałem przygotowac się do treningu zaopatrzyc się przedewszystkim w diete no ale czytając jeden z artykułów gdzie uzytkownik przekonywal zeby NIE TRACIC CZASU TYLKO ZACZĄĆ TRENING ! ...zaczełem ćwicze juz 3 miesiąc ( widac efekty ) ale czytałem ze to normalne ze i bez diety je będe miał lecz jednak warto się w nią zaopatrzec prawda Panowie? Potrzebuje pomocy w układaniu diety nie wiem zbyt wiele na ten temat moge dodac jedynie ze mam 16 lat waże 70 kg i mam 173 cm wzrostu . Ćwiczę intensywnie 3 x w tygodniu na siłowni w szkole a w domu robię pompki oraz ćwiczę hantlami 2x 10 kg . Jestem dość tęgiej postury noo i uzbierało mi się lekko brzuszka więc nie wiem czy potrzebuje jeszcze więcej masy? , Pomożecie?


Zmieniony przez - dawidex444 w dniu 2012-01-09 16:10:31

trening to nie wszystko!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 170 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8114
podwieszone tematy Ci na pewno pomoga, masz 16 lat , duzo czasu, do dziela :)Nikt Ci nie napisze co jak masz robic chyba ze za $$, poczytaj rozpisz i daj do poprawki, wtedy ludzie pomoga :)

każdy ponad każdym ....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 70
Dzięki wielkie ;)

trening to nie wszystko!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
zbiór linków działu odzywianie podstawy ukł diety 2 na poczatek

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na mase do oceny :} + (witaminy)

Następny temat

Brak siły

WHEY premium