SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POTRZEBNA DIETA NA RZEŹBĘ

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 869

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 120 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1108
Witam. Zrobiłem trening typu masowy. Trwał on ok 6 miesięcy. Teraz interesuje mnie trening na rzeźbę ,lecz nie potrafię zrobić diety ,która dała by efekty. Obliczyłem moje zapotrzebowanie ,aby masa została taka jaka jest
Współczynnik BMR 1942.35
Aby utrzymać wagę
Kalorie 3350.55
Węglowodany 55% 1842.8kcal = 460.7gram
Białko 15%% 502.58kcal = 125.65gram
Tluszcz 30% 1005.17kcal = 111.69gram
Borykam się jezscze z problemem brzucha ,któryy jest dosyć widoczny.
Rozpiske treningową mam zrobioną ,trenuje 3 dni w tygodniu na siłowni i 2 "aerobowy" - gram w piłkę ręczną , więc zaliczam ten trening w to.

Wiek: 17
masa : 80kg
wzrost : 178
staż ok 7 miesięcy

Proszę o konkretne wypowiedzi!:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 120 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1108
jeżeli coś jeszcze mam podać piszcie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na rzeźbę ok. 2,5-nawet 3g. białka i 0,6,-0,7g tłuszczy węgle według uznania jak będzie szło, tak mi się wydaje ale poczekaj jeszcze...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 120 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1108
nawet nie wiem w sumie o co w tym wszystkim chodzi , obliczyłem to poprzez jakiś kalkulator wpisując wagę ,wiek i wzrost. Jak coś to prosiłbym o sprecyzowanie swoich wypowiedzi ,żebym w miarę zrozumiał :D ile g dziennie ,czego itd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak wyglądała Twoja dotychczasowa dieta?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 120 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1108
moja dotychczasowa dieta wyglądała co zrobiłem sobie to zjadłem ,obiadki typu domowe ,na mase też nie miałem żadnej diety ,ale jakoś dałem radę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 636 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27194
kacperlysy po co piszesz mu jak nie masz nawet pojęcia o tym o czym piszesz dlaczego 0,6-0,7g tłuszczy, a węgle wg uznania? Poczytaj tematy podwieszone w dziale "Odchudzanie" i spróbuj ułożyć dietę. Zobacz też temat - dieta gotowiec gdzieś on jest na forum i zobacz jak wygląda przykładowa dieta na początku zacznij od początkowej ilości kcal czyli tyle ile wynosi twoje zapotrzebowanie i co tydzień sprawdzaj obwody jak by nic nie szło w dół ucinaj co tydzień 100-150kcal

Pomogłem? PRZYZNAJ SOGA :D !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pisał że robił masę a teraz robi rzeźbę, na TYM forum wyczytałem że na rzeźbę tak właśnie się je, węgle według uznania w granicach tych norm do normalnego zapotrzebowania, zależnie jak będzie szło regulować. Nie wiem skąd mam czerpać wiedzę skoro wyczytałem że na rzeźbę więcej białka niż normalnie, tłuszczy do 0,9g a węgli z normalnego zapotrzebowania i obserwować jak idzie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 120 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1108
dlaczego każdy kieruje do "podwieszanych" i tak po przeczytaniu rozpiski nie będę wiedział ile zjeść tego ,a ile tamtego i czy dieta odchudzająca to ta sama co na rzeźbę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3016 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 40954
Trochę dużo węgli do rzeźbienia a za mało białka.

Z każdym dniem kilka milimetrów więcej i więcej... i to najbardziej cieszy.

ON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 120 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1108
mam nadzieję ,że mi jakoś pomożecie ,w końcu po to tu napisałem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na masę - do oceny

Następny temat

Dieta do oceny. Masa

WHEY premium