SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ostrowia&CKD

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1820

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 80 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15004
Witam mam takie pytanie:
Obecnie jestem na CKD i popijam serwatke z ostrowi ale k%&%^^& z wodą nie da sie tego wypic ? z mlekiem też nie ?? Może ktoś podrzuci dobry pomysł;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a mi się wydaję że jak dosypiesz kakao to będzie dobrze. Ja dodaje do białka ostrowi bo bez tego to ciężko przełknąć. bleeeeee
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
z colą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 862 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13850
Na ckd raczej ciezko cos specjalnego wymyslec. Zawsze mozesz kupic jakies bialko smakowe. Vtitalmaxy sa bardzo intensywne w smaku i po prostu mieszac z ostrowia. Na pewno bedzie lepiej.

BTW ja nie narzekam bo z woda mi wchodzi raz dwa i po krzyku

----Ręce które leczą----

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 80 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15004
bleh jakos niedawno na musa wypiłem porcje i powiem..... jutro to juz nie przejdzie musze coś wymyślić. Chyba najlepiej właśnie będzie zmieszać to z jakąś dożywką samkową.

A moze dodawać to do dań??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31712
robię dokładnie jak Grechus. Ostrovia dość licho się rozpuszcza (o ile można to nazwać rozpuszczaniem), więc najlepiej zmieszać z wodą mikserem. Ale oczywiście komu by sięchciało mikser wyciągać. Więc zastosuj taką strategię: kilka machów łyżką, wielki gól... i miej to za sobą

Wyprzedziłeś moją odpowiedź. Spokojnie możesz dodawać do dań, ale takich bez obróbki cieplnej. Poza tym uważaj, żeby utrzymywać właściwe proporcje w posiłkach

Zmieniony przez - kopt w dniu 2006-01-23 13:52:27

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 80 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15004
Ja z rozpuszczaniem nie mam problemu. Biore litrową butelkę po soq wyypuje odpowiednia ilość+ woda+ pare mocnych zamachów i nie ma bata na żadne grudki:] w shakerze tak sie nie dało.

Sam juz nie wiem ale jak pomyśle, ze jutro znowu mnie czekają dwie porcje to..... ehhh czego sie nie robi dla dobrej sylwetki;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3231
ej a jesli by tak z jakims kwaskie cytrynowym w plynie??niewiem co tam jest..ale mysle ze wegli nie bedzie zbytnio wiec...?!kto pierwszy?!:P

;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 931 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14292
łyżka kakao+słodzik i masz smakowe WPC;]

"Life is full of compromises."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
kawa rozpuszczalna
i masz kawe tylko nie poslodzona

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
ja w taki sposób, jaki podał Chudzio zjadłem całe 2 kg. tego gówna
tak jak Seewy też ok, możesz dodać słodzik i masz lux kawkę

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3231
z tym nie ma problemu chodzi o ckd....co zrobic zeby z woda dobrze poszlo:)albo czym jak zastapic..ogolnie nie jest zle samo z mlekiem..ale na ckd mleko odpada

;)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kolejna dietka do oceny

Następny temat

Ważna sprawa odnośnie diety i odżywania

WHEY premium