SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odchudzanie ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 740

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

19

Płeć

M

Waga

77

Wzrost

185

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

Szkoła, trenuję wieczorami,

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

aeroby, silownia

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

brak.

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

bardzo dobry.

Stosowana lub planowana suplementacja

-
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam wszystkich. Na wstępie, chciałbym przeprosić ;x,jeśli zakładam ten temat w nieodpowiednim dziale.
Od najmłodszych lat byłem gruby,bardzo gruby.
Waga przekraczała 100 kg, niestety były tego uboczne efekty, przez co powiedziałem sobie dość ..
Przez okres 2 lat , zszedłem do 75-78 kg. (aktualnie nie wiem ile dokładnie waże, bo nie mam wagi).
Nie stosowałem jakiejś specjalnej diety. Miałem kilka problemów i zmartwień, przez co pewnie mniej jadłem itp. Waga spadła.
Ze spadków powinienem być niby zadowolony, ale jednak tak nie jest.
'irytuje' mnie ten tłuszcz na brzuchu. Może nie ma go sporo, ale jednak.
Staram się odżywiać zdrowo.Diety żadnej nie ma.. Robie 6x w tygodniu aeroby (ok 40 min),zrobiłem trening 100pompek oraz ćwiczenia siłowe . ( plan treningowy brałem z tej strony, z różnych tematów - zmieniam go co jakiś czas ), ale nie przynosi zadowalających efektów.
To może teraz napisze cel który chciałbym osiągnąć. Chciałbym zredukować ten tłuszcz, zrobić sobie mięśnie . np jak kolega na tym obrazku..

Czytałem w różnych tematach , forumowicze doradzali ludziom podobnych do mnie,żeby lecieli diete na masę i siłownie i wszystko powinno być ok. No przez co zgłupiałem i sam nie wiem co mam robić/myśleć na ten temat.
Oczywiście dietę którą mi polecicie, zastosuje. Oraz ćwiczenia (motywacja jest, mimo miernych efektów..)
Dorzucam zdjęcia..



Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349871
proponowałbym usystematyzować trening - zrezygnować ze 100pompek i rozpisać porządne FBW, oraz zająć się dietą, jak na swój wzrost masz niską masę ciała, więc zadbałbym o masę jakościową a redukcja - za rok.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dieta na mase?
Co do tej wagi, wiem że wysoka nie jest, nie chcę wracać do cyfr sprzed lat :) ( co innego jak to będzie czysta masa..)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349871
postępowałbym tu bardzo ostrożnie z kaloriami, nie wrzucał masówki w "tradycyjnym" tego słowa znaczeniu, a powoli i mozolnie, nawet uderzał w rekompozycję.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czyli tak najprościej , od czego zacząć? (trening siłowy ułożę sam). a dieta? te aeroby robię no minimum 6razy w tyg. chociaż zaczynam w nie watpic powoli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349871
Aeroby zamieniłbym na interwały, taka intensywność nie jest też potrzebna, nadmiar aerobów to więcej złego niż dobrego, zaczynając od stawów, kończąc na metabolizmie, dietę też musisz ułożyć sam , poczytaj o recompie w wyszukiwarce.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

obniżenie body fat

Następny temat

Dieta do oceny + porady

WHEY premium