SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Od Wiora do Knura - Czyli moje boje =D

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 36802

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 673 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7272
3tyg off pomiedzy enanem a cypio to nieporozumienie jakies. ogolnie to wyglada tak ze pewnie po 1 cyklu sie skonczy

Remember to keep yourself alive, there is nothing more important than that

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 16769 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 70328
Niezle NICO dajesz, widze dzialasz ...

nie ma ciezkiej pracy ani chvjowej genetyki..poprostu dawki sa za male by B50
**Ulubiency bogów umieraja mlodo,pozniej zyja wiecznie w ich towarzystwie**
Staraj się być najlepszy, rób więcej niż możesz, kochaj przyjaciół..
mów prawdę, bądź wierny, szanuj swego ojca oraz matkę...JOE WEIDER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieki dzieki

Wlasnie wrocilem z pracy i ogolnie mialem kupic wage ale przysnalem w aucie i mnie hvje do domu odwiezli ale moze omar da rade przywiesc z innego domu , ogolnie jezeli ktos ma plan mieszkac z muslimem to odradzam ja sam spyerdalam jakos na tygodniach i nigdy wiecej

Ciezkie przeboje mialem ostatnimi czasy typu mieszkanie w aucie 2miechy i tuaczki rozne przez nast 3miechy wiec pewnie waga bedzie oswiecimska

ogolnie jak jem :

* zmiana ranna :
5.30 - pol pizzy
6.10 - jogurt
10 - 300 - 500g ziemniakow + 200-300g miesa najczesciej udka lub stejk + warzywa
15 - 3 kanapki z boczkiem -> ok 1500kcal
17 - 300-500g ziemniakow + 300-500g miesa + warzywa
20/22 - jw
i przed snem jakes bzdury zawsze wciagne

* zmiana popoludniowa :
- 12 - pizza + 500g miesa + jakies jogurty
- 14 - jogurt
- 15 - 2 kanapki z boczkiem -> 1000kcal
- 18/19 300-500g ziemniakow + 300-500g miesa + warzywa
- 24/1 - jw

do tego dowalam wszedzie jak sie da majonezu , mieso smarze na masle i stejka najczesciej jem w sosie serowym , czesto przed snem zajadam zapiekanki

na silke sie wybieram i wybieram ale sam nie wiem co mam za trening zrobic wiec na sprzecie domowym rozgrzewczo jakies papki na poreczach siady i tam inne gupoty porobilem ale sam nie wiem jak zaczac najlepiej , moze po 4serie na partie 3x w tyg rozgrzewczo?

jutro ide do inland revenue im powiedziec ze moim zdaniem za malo zarabiam i musza mi dac dofinansowanie oraz zaraz potem smigam na silke pierwszy raz od lutego heh

macie moze jakis plan na trening rozgrzewczy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
juz mi sie podoba!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wiem ze goowniane zarcie jem ale i tak jakos trzeba zaczac wiec zaczynam od ilosci a potem przejde do jakosci

dzisiaj zjadlem juz z 700g ziemniakow z smietana i maslem i do tego pewnie z 700g stejka w sosie serowym , 3magnumy i 2minipizze takie po 500kcal do tego pewnie z 2litry napojow gazowanych i z 0,5kg warzyw

a teraz znowu wciagam z 200g stejka i 500g ziemniakow z smietana i maslem i micha warzyw


dukeluke - plan jest byc non stop on na tescie i robic takie minicykle z kickiem z czegos i przejsciem na slina

cel - wyjsc z anoreksji oraz zeby sila byla

przez pierwsze 2miechy plan - "do michy" i zobaczymy jakie to realnie da rezultaty bo moj cykl zycia to zarcie, praca (wkladam paczki w klatki przez 4h przerwa i znowu 4h paczki w klatki) sen i silka juz od jutra

mam nadzieje ten topic przyda sie tym co maja zamiar zabrac sie za miche jak JA-nko muzykant

Zmieniony przez - MICOOOLAI w dniu 2012-01-10 22:46:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
http://imageshack.us/f/163/tojaw.jpg/

heh jak omi wroci to mnie zajfonuje i wrzuce bo ja nie mam kabla do swojego goowna , narazie wstawiam foto z lutego (tzn efekt 2miechow cwiczen w czasie ostatniej zimy) wiec bedzie znacznie znacznie gorzej

no ale po to to robie zeby sie zmotywowac i wkoncu moze cos wymoncic dobrego heh


nie wiem czemu nie moge normalnie wiec wrzucam przez szaka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
mico daj wino i propa i bedzie plaza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to zdj z lutego

aktualnie dawno po plazy juz za plaza na czerwona skale oswiecimia weszlo

no nic ziemniaki zjedzone, stejk zjedzony nawet sos serowy wypity a w brzuchu jeszcze miejsce , zarzuce jeszcze jedna porcje o 24 i bede pewnie szedl spac bo rano trzeba wstac i walczyc z krfjopijcami podatkowo-zasilkowo-zyebanymi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 215 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2425
Mico wygladasz identycznie jak ja gdy tez zaczynalem po przerwie kiedys wrzuce fote to zobaczysz ...

Co do cyklu to widzialbym innaczej troche najpierw cypka pozniej omo i w przed ostatnim tygodniu dal antka z testem na koncowke wrzucil tren i nie z dlugim testem tylko z propem i winko by sie dobrze komponowalo co zawsze polepszy humor na trenie

Jakie firmy srodkow masz zamiar brac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie wiem .. to co najlepsze bo w porownaniu z tym zarciem to sok to i tak grosze
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Możliwe GINO od Winstrolu 40mg dziennie solo ?

Następny temat

ATD

WHEY premium