SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Od Wiora do Knura - Czyli moje boje =D

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 36805

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ang z zydowskimi korzeniami jeden jej pekl jak ja ostatnio widzialem i to byl powod dla ktorego nie mogla pracowac = oddac siana ale kvrwa nawet zydzi w pol roku powinni sie zregenerowac dobra do tematu co myslisz o mojej diecie jak i drodze zyciowej ?

Temat został odczytany 886 razy


cala polska na mnie patrzy a ja w dziurawych skarpetkach

no i mam co chcialem - motywacje

Zmieniony przez - MICOOOLAI w dniu 2012-01-11 01:51:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
p******e nie chce twojej byłej bo combat Roman Dmowski by mnie dojechał i musiał bym do pakistanu uciekać a tam czasy nie pewneNa nowej drodze życia życzę tobie dużo zdrowia,szczęścia,pomyślności i żeby ci bebzon za bardzo kolan nie zasłaniałzara sie naprodukuje z treningiem


tylko sie najem

Zmieniony przez - Pikaczumba w dniu 2012-01-11 01:54:51

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
cala polska na mnie patrzy a ja w dziurawych skarpetkach


ciesz sie ze cie komuniści przez płot nie przerzucają


no to co do treningu to proponuje kompleks sztangowy na szybkie rozkrecenie pieca.potem masa i siła trening 10x10,potem tylko siła i trening 5x5.przerwa 2 tygodnie i w tym czasie kompleks sztangowy i dalej karuzela taka sama i bedziesz biegał za litwinami i darł ryja że Wilno to Polskie miasto

Zmieniony przez - Pikaczumba w dniu 2012-01-11 02:08:54

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie wiem co to ten kompleks stangowy ale nie ma co te litwiny wygladaja jak 2metrowy lupino z max payna i ja dziekuje za take wrazenia

ogarne jutro z rana narazie koncze ziemniaki ziemniaczyste i teraz sama przyjemnosc - stejk w sosie serowym *mniam*

jakby ktos mial ochote to robie to tak :

3 lyzki masla do rondla myk myk potem 0,5kg stejka kroje w cienkie paski i do rondla myk myk czosnek mielony pyk sol pieprz i chilli wedle uznannia nastepnie cebulke w male kosteczki cyk pyk i do rondla niech sie wszystko ladnie popyerdoli.. nastepnie walisz nieco double cream garsc sera i gotowe do tego mash i zielenina z cesar dressingiem i bedziesz mogl sie poczuc jak ja

wlasnie wrocil omi i ide z nim jutro pakowac co sie da

pobodka o 7mej

tylko zeby nie bylo jak ostatnio ze zapakujemy 3 kuchenki pogonimy na 2-hand i to na tyle

Zmieniony przez - MICOOOLAI w dniu 2012-01-11 02:16:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
http://kulturystyka.pl/kompleks-sztangowy/

ja robie najpierw podciaganie sztangi w opadzie,podciaganie sztangi stojac,wyciskanie na barki,przysiad z gryfem trzymanym na barkach z przodu a nie na karku i martwy ciąg z kapturami(wszystko po 6 ruchów razem daje 36 powtórzeń na serie).trening co 2 dzień,i po 2 serie bo tak czuje najlepszy progres,3 treningi tym samym ciężarem potem zwiększam o 2,5 kg.mówie ci polubisz w hooy

trening 10x10 z nrd(orginał) to 10 seri razy 10 powtórzeń stałym cięzarem.trening mozna robic jako split albo podzielić na 4 dni treningowe dzień przerwy,i tak samo z 5x5

Zmieniony przez - Pikaczumba w dniu 2012-01-11 02:26:22

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siema wlasnie wstalem

jednak nie dalo rady ruszyc dvpska o 9.30 do revenue heh kij tam siano nie zajac nie ucieknie jak sie kwalifikuje to i tak i tak zarzuca a jak nie to nie

ost. porcja ziemniakow , stejka jeszcze 2 porcje zostaly i rozmyslam co dzisiaj sobie ugotowac.. hmm.. moze rosol ? i z makaronem wciagac?

nie wiem.. wagi dalej w domu nie ma , za to dzisiaj mam WOLNE wiec napewno na pake pojde juz sie szczerze sam do siebie na mysl o moim spoconym patyku wymach**acym zelaztwem przed lustrem a cala obsluga jak to mowia slowacy "w piczy" leje ze smiechu

moze sobie zainstaluje opaske na czolo w sumie troche dlugie wlosy mam wons tez urusl wiec czemu nie


a na powaznie to miejsce na mojej koszulce czeka na TWOJA reklame heh jestem w idealnej pozycji zeby zapimpowac jakis lab z cyklu "enan solo 10tyg 200mg/week efekt -> 20kgup"

nic ide po lody moze po drodze wpadnie mi do glowy jakis plan na obiadek

zarzucam kawalek na pogodny poranek





Zmieniony przez - MICOOOLAI w dniu 2012-01-11 13:38:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1895 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27862
Ja już nie wiem czy Ty sobie jaja robisz czy to wszystko na serio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
on na serio:), jak nie kupiles jeszcze towaru to kup propa i wino, serio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 673 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7272
kult
on na serio:), jak nie kupiles jeszcze towaru to kup propa i wino, serio


dobrze gada , ale ja powiem lepiej , olej to cale gowno i BADZ WOLNY. Siedzisz w tej Anglii to przynajmniej kase uciulaj a nie ze wszystko w kox i zarcie a pozniej mieszkania w aucie i u ahmeda.

Remember to keep yourself alive, there is nothing more important than that

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
Ale ty masz zrytą banie Micoo podobnie do mnie,wychodzi jaranie zielska za gówniarza
Na poczatek lec sobie test solo z 500ew i sobie wszystko ladnie poukladasz,potem pomyslisz o dokladaniu innych srodkow
Życze powodzenia,bede zagladał
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Możliwe GINO od Winstrolu 40mg dziennie solo ?

Następny temat

ATD

WHEY premium