SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odżywki...

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1029

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 220108
Witam;) Jak juz wspominalem nie mam kasy na diete ale jem zdrowe rzeczy;) posiłek przed i po treningowy jest pełnowartosciowy w białko i wegle... Czy jak nie dostarczam danej ilosci kcal na dzien to warto kupic odzywki? prosze o odp;)

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 226 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8692
Nie masz kasy na dietę? W takim razie skąd weźmiesz na odżywki?? Dieta wychodzi jednak taniej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 220108
No ale nie zawsze jest tez czas... pracuje teraz... To oplaca sie kupic odzywki?

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 226 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8692
A niby jak ustalisz ile ich brać nie mając ustalonej diety? Powiem ci tak jak będziesz chciał to i tak kupisz ale ja odradzam ci ich zakup gdyż po prostu zmarnujesz niepotrzebnie sporo kasy. Lepiej wydaj na dietę jeśli tylko chcesz to pogodzisz ja z praca.
pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1464 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14768
bez diety na odzywki szkoda kasy..

PS. słuchaj doświadczonych bardziej, oni już nie jednego gainera zjedli

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 249 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7928
chlopaki maja racje, bez diety wyzucanie kasy w bloto,wiem bo sam popelnialem takie bledy, a tak wogle o jakich suplach myslisz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przednia część ud. Spalanie.

Następny temat

Ser i Bcaa

WHEY premium