Szacuny
101
Napisanych postów
7934
Wiek
33 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
220122
Witam;) Jak juz wspominalem nie mam kasy na diete ale jem zdrowe rzeczy;) posiłek przed i po treningowy jest pełnowartosciowy w białko i wegle... Czy jak nie dostarczam danej ilosci kcal na dzien to warto kupic odzywki? prosze o odp;)
Szacuny
1
Napisanych postów
226
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
8692
A niby jak ustalisz ile ich brać nie mając ustalonej diety? Powiem ci tak jak będziesz chciał to i tak kupisz ale ja odradzam ci ich zakup gdyż po prostu zmarnujesz niepotrzebnie sporo kasy. Lepiej wydaj na dietę jeśli tylko chcesz to pogodzisz ja z praca.
pzdr