SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nutella i herbata bez cukru :D

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3561

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2484 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23923
Witam wzystkich forumowiczów!!!
Dziś nasunęła mi się myśl związana z dieta. Ale bez owijania w bawełne, zapytam krotko czy jedzenie od czasu do czasu pysznej :) nutelki jest bardzo niekorzystne przy stosowaniu diety na mase?? I kontynując mój temat chce zapytać czy unikanie białego cukru(takiego jak do herbacie) jest pozytwne ??

Im trudniej
Tym łatwiej.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
cukier zastap slodzikiem

jak jestes EKTO to nutella od czasu do czasu do sniadania moze byc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 557 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14690
Wszystko zależy od tego co masz na myśli używając słowa "niekorzystne".
Jeżeli chodzi Ci o wpływ na przyrost tkanki tłuszczowej to wszystko zależy od bilansu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 427
Unikanie cukru JEST BARDZO KORZYSTNE, kazdy lekarz Ci to powie, o dziwo cukier podnosi cholesterol.

Jak jesteś ektomorfikiem to jedz śmiało Nulelle ale bez przesady żeby sie nie zalać, jak zaczniesz nabierać niechcianego tłuszczu to w pierwszej kolejności odstaw właśnie ją

There's no other way to live and win- Only Fight, no rules, no mercy.
One destination- Never back down

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2484 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23923
Jeżeli chodzi o herbate to nie musze używać słodzika i cukru tez nie .Bede pił gorzka :)

Im trudniej
Tym łatwiej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6277 Napisanych postów 76061 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755000
Unikanie cukrow prostych, a w szczegolnosci ich polaczenia z tluszczami i izomerami trans. Nie wiem jaki jest sklad nutelli ale w wiekszosci masel orzechowych (ziemne) jest polaczenie sporej ilosci cukrow prostych z utwardzanym tluszczem.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2484 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23923
Domer mam do Ciebie prośbe :) Masz tyle wzrostu co ja i wazysz tyle ile ja chcialbym uzyskac masz moze jakies fotki w necie ?? Moze podasz link? Ćwiczysz dosc długo wiec chcialbym zobaczyc w przybliżeniu o co jam moge osiagnac kiedys...

Im trudniej
Tym łatwiej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6277 Napisanych postów 76061 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755000
Nie mam i nie daje. Nie chce sie pozniej znalezc na gejowskich portalach jak niektorzy Zobacz do galerii zdjec, jest tam sporo osob z podobnymi stazem i wzrostem.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2484 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23923
Ok. Rozumiem Cię.

Im trudniej
Tym łatwiej.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja dieta - pytanie:)

Następny temat

owoce i warzywa

WHEY premium