SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nick Diaz chce walki z GSP

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4691

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1176 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11448
http://mmaweekly.com/nick-diaz-ready-to-accept-a-fight-with-georges-st-pierre-in-the-ufc

Trener i menago Diaza w jednym opowiada, że Nick jest "more than ready" na GSP i Nick wants that fight. Jeszcz musi zachciec się Danie i Żorżowi.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Nick robi to co kocha:





Bez kitu wygląda o wiele lepiej niż podczas wywiadów "około MMA"...

Dużo mniej spięty i wkvrwiony.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dana tego chce. Lorenzo rowniez.

Czyli niebawem zobaczymy GSP z Nickiem Diazem Wypas!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I Diazowi - jak zobaczy czek

Ps. A Diaz już na bokserów sie nie szykuje??? Vargas odpadł z kolejki, ale jeszcze jakis magik tam miał być potem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 725 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14919
Jak walka będzie się toczyła jak z Shieldsem - czyli większość w stójce to GSP chyba zaliczy KO. Wogóle juz od dłuższego czasu St. Pierre mnie zaskakuje. Pamietam jak oglądałem jego starsze walki na UFC dobrych kilka lat temu, z Mattem Hughesem czy Serrą (te wygrane) to miałem wrażenie, że GSP to taki typowy stójkowicz z dobrymi zapasami. A teraz jak patrze na jego walke w stójce to chyba doznał w tej płaszczyźnie jakiejś regresji :-/. Albo jest to spowodowane tym, że osiągnął taki poziom taktyczny i doświadczenia, że totalnie kontroluje walkę i nie podejmuje żadnego zbędnego ryzyka. Albo poprostu tak się skoncentrował na innych aspektach, że "stójka" poszła w odstawkę.
W każdym razie jego walka z Shieldsem w stójce wygladała mizernie, pomimo, że się komentatorzy jarali jego jabami i cepami, no i jeszcze ten HK był. Taka walka z Diazem nie przejdzie (choć bliżej mi do fana GSP niz Diaza).

Zmieniony przez - TSEL w dniu 2011-05-06 14:39:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja będę kibicował Diazowi, jakby co.
A wiadomo ile po walce GSP dostał zwolnienia?? Bo to oczko nie działało właściwie. Są już dane o wykluczeniach?

Zmieniony przez - kaczka41 w dniu 2011-05-06 14:40:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 264 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2789
No i się okaże, ile warta jest słynna stójka Diaza Bo to, że "Semtex" wyrwał to nic nie znaczy, po prostu spuchł i tyle. Ale z GSP będzie wojna, walka roku jeśli chodzi o tę kategorię!

"Tylko przed Bogiem padnę na kolana"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3795 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16311
kaczka chyba potem nie bylo nic poważnego i gdzies czytalem ze tylko 10 dni ale nie jestem pewien

"Sky is the limit"
WAR ROGER!CaRwin,Ubereem,JDS,Filipovic!,Barry,Fedor, ARLOVSKI!VITOR!
Pacquiao!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 444 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20470
patrze na jego walke w stójce to chyba doznał w tej płaszczyźnie jakiejś regresji :-/.
To chyba inne walki oglądamy.
Sam sobie odpowiedziałeś w dalszej częsci posta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3795 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16311
shealds tez znacznie stojke poprawil od walki z kampmannem
niewiem jak ludzie mogli sie spodziewac czegos innego niz decyzja w tej walce
gsp shealdsa nie podda
a jesli nawet H BOMB handersona nie mogl znokautowac shealdsa to gsp tym bardziej nie

"Sky is the limit"
WAR ROGER!CaRwin,Ubereem,JDS,Filipovic!,Barry,Fedor, ARLOVSKI!VITOR!
Pacquiao!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
GSP obali Diaza i przeleży na nim w jak najmniej niebezpieczny sposób i tak do wyciągniecia decyzji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31865
Też tak myślę. Chociaż parter Nicka to poważna sprawa... Zawsze coś tam może wyciągnąć. No ale wątpię.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Instrukcje od Georga st-Pierre "Rush'a"

Następny temat

Bellator 44 - pogromca Helda w finale turnieju wagi lekkiej

WHEY premium