SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nadcisnienie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6186

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2081 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21606
witam
znacie jakies sposoby na obnizenie cisnienia ? nie chodzi mi o porady profilaktyczne typu duzo ruchu,czosnek,omega itp .
Tylko o cos co moge wziasc i w przeciagu 1-3 godz zbije cisnienie ?

W tym tygodbiu bede przechodzil szczegolowe badania w pracy i musze miec idealne cisnienie obecnie mam 150-90 ,140-90 w tych granicach .

Probowal ktos brac w takich sytuacjach enarenal ? jakies doswiadczenia ?

Bez Farmaceutyki Nie Ma Co Liczyć Na Wyniki .

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29693 Napisanych postów 63052 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 903045
przed zawodami zawsze mozna lyknac cos na obnizenie i po klopocie.jednak sprawa z cisnieniem jest dosc powazna i trzeba dbac zeby zawsze bylo niskie nie tylko przed zawodami.jedz czosnek i omege skoro to dziala u ciebie i cisnienie spadlo.mozna stosowac krople z jemioly(mi obnizaly cisnienie znakomicie) i najwazniejsze dodaj aeroby o ile nie robisz a jak robisz mozna zwiekszyc.

nic tak nie zmniejsza cisnienia jak regularne aero.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
prestarium np.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9064 Napisanych postów 82761 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699957
nie masz za wysokiego ciśnienia
możesz spróbować Enarenal 5mg
tylko sprawdź wcześniej żeby Ci za bardzo nie obniżył ciśnienia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2081 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21606
niestety u mnie w pracy cisnienie powyzej 140-90 jest uwazane za zbyt wysokie zeby podbic badania .
Enarenal mam pod reka 10 mg , co bedzie lepsze enarenal czy prestarium ? i w jakim czasie przed pomiarem to zazyc ? te leki trzeba stosowac caly czas zeby obizyc cisnienie ? czy juz po jednej pigule mi zbije ?
1

Bez Farmaceutyki Nie Ma Co Liczyć Na Wyniki .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9064 Napisanych postów 82761 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699957
z 2 godziny przed badaniem
obojętnie to leki działające podobnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
zrób sobie próbę jak reagujesz na taką dawki i ile czasu potrzeba na zbicie u ciebie tego ciśnienia

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2029 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27153
Straszne k******* z tym nadciśnieniem. Ja stosuję Bisocard 5 mg/ed w razie potrzeby i to też polecam ale Enarenal i prestarium jak napisali chłopaki jak najbardziej. Suplemnentuję Ali- cardio. Tabletki niby czornkowe ale mają też 300 mg głogu, taurynę i witaminę z grupy B. Świeży supel. Mi aptekarka zamówiła bo nie mieli. Bardzo sobiue chwalę. Pzdr.

Jeszcze nie spotkałeś sam siebie. Ale korzyść z tego, że w międzyczasie poznaje się
innych ludzi jest taka, że jeden z nich może przedstawić Ci Ciebie samego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2081 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21606
probowalem dzisiaj z enarenalem 10 mg , 1 godz po zazyciu cisnienie jeszcze bardziej mi podskoczylo z 140-80 na 150-90 a po 2 godz spadlo do 135-80 .
Boje sie ze to nie wypali mi odbilo mi sie o uszy ze takie leki trzeba stosowac rownomiernie a nie okazjonalnie :( .

Bez Farmaceutyki Nie Ma Co Liczyć Na Wyniki .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
to łykaj do badania systematycznie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7756 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 46687
moze cos sie przyda
https://www.sfd.pl/Nadcisnienie__profilaktyka,_zbijanie_na_cyklu._art.-t496852.html

Marqz bisocard bez rp?
i ten Ali-cardio?

Zmieniony przez - szczur_ w dniu 2009-11-25 14:22:09

It's not Revenge, It's Punishment!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2029 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27153
Biso jak wszystkie adrenolityki rp, Ali cardio bez recki bo supel, ale jest 1 klasa, wyczaiłem w zeszłym tyg. polecam jako profilaktykę na cyklu.

Jeszcze nie spotkałeś sam siebie. Ale korzyść z tego, że w międzyczasie poznaje się
innych ludzi jest taka, że jeden z nich może przedstawić Ci Ciebie samego.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakieś badziewie

Następny temat

WINO OXA NA PIERWSZY? PROSZE O OPINIE I RADE

WHEY premium