SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NOWE2

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1000

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 55
Cze mam pytanko co potrzebuje na przyrost tkanki mięśniowej nie chodzi mi o odżywki tylko o jedzenie itp. Węglowodany tak i co jeszcze i gdzie to można znaleźć i nic nie drogiego i drogiego rozumiecie o co chodzi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1295
na przyrost mięcha to tylko białko (fakt węgle są potrzebne do dostarczenia energii potrzebnej do wzrostu) coś taniego?... pierś z kurczaka i jajka:p

no pain no gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 55
Cze mam jeszcze jedno pytanie jak chciał bym zacząć brać odzywki to jakie na pewno na przyrost tkanki mięśniowej z białkiem to wiem ale jakie i nie drogie i przez które nie padnę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 222 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3054
Po pierwsze nie ten dział Po drugie nawet w diecie masowej nie możesz opuścić węgli, tłuszczy, białka. Przede wszystkim dodatni bilans kaloryczny. Co do odożywek są one jedynie dodatkiem do diety w momencie, kiedy masz braki, albo nie możesz zjeść normalnego posiłku. A suple, odżywki w zalezności od stażu. Najpierw wyciśnij na maksa wszystko z diety a potem się radź specjalistów. Ułóz dietkę i wbij do działu odżywianie, tam na pewno Ci doradzą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 222 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3054
Ilość przeczytanych przez Ciebie postów nie powala, więc przede wszystkim poświęć kilka wieczorów na tym forum, a zaręczam Ci, ze pewne rzeczy staną się oczywiste i sam będziesz w stanie odpowiedzieć sobie na wiele pytań.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nowe

Następny temat

redukcja spadki

WHEY premium