SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UWAGA na nowe lifty - dowalili kilo cukru

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1673

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6
Hej,

Chciałbym Was przestrzec drodzy koledzy co unikacie węgli przed nowymi liftami.
CocaCola wprowadziła jakieś nowe zasrane lifty z kilogramami cukru.

Kiedyś w 250 ml ledwo był jeden węgiel w sumie chyba jedna setna węgla. A teraz latam po sklepach i co na 250ml, czyli szklaneczkę mamy 7 węgli. To tak jakbyśmy zjedli jeden jogurt.

co co było dobre i mozna było stosować do dietki, wiem, że to jednak chemia była etc. ale węgli nie miała tylko sam aspartam to teraz przegięli pałę :)

Taka moja uwaga tylko, abyście się nie zdziwili, że nagle coś jest nie tak jak kto pije lifty, a z doświadczenia wiem, że sporo osób je kupowało zewzględu na bardzo niską zawartość węgla i dobry smak.

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1293
Najlepiej w ogóle sobie odpuścić tego typu napoje. Jak sam mówisz kilogramy cukru, niezdrowe słodziki, barwniki i polepszacze. Do tego pewnie jeszcze sztucznie gazowane, co za tym idzie wypłukują minerały.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
dZIĘKI za informację
Choć tego nie piłem parę razy sie zdarzyło łyknąć. Koleżanka bedzie miała problem musze jej napisać

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6278 Napisanych postów 76077 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755076
Moze wprowadzili dwie wersje. Szukales dokladnie?

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Zobaczę z ciekawości ale wątpie zapewne by zrobili jakieś oznakowanie na butelce, że jakaś inna wersja.

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 4191 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44168
7g to jeszcze nie katastrofa, Coca Cola z biedronki ma bodajże 18g! Ale tak jak piszą chłopaki wyżej, lepiej unikać bo nigdy nie wiadomo z czego to jest. Woda rządzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
nie porównujmy pepsi do lifta który był słodzony aspartamem to tak jak porównywanie light do zwykłej

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ogółem raz tylko kupiłem tego lifta był mega słodki i bolały mnie zęby po nim więc dziękuje dobranoc

pewnie od początku miał tyle cukrów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
nie zdziwiłbym się choć musieli sprawdzać na poczatku

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6278 Napisanych postów 76077 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755076
Nie mial na bank. Wyczuwam slodzik bez problemu

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2007 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 74703
faktycznie stary ( z bialym napisem logo ) byl tylko slodzony slodzikami, natomiast nowy ( z zielonkawym napisem logo ) ma juz 7g cukru na 100, z tego co widzialem to w sklepie juz byla koncowka tych z bialym, a cala nowa partia to ta z zielonym
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kilkogodzinna jazda na rowerze a redukcja

Następny temat

schudniecie 10-13kg

WHEY premium