SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moja dieta - Pytania :)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 926

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 151
Zostałem tutaj skierowany z działu Odżywki i Suplementy więc jestem. :)

Sieeeeeeeemanko.

Moje pytanie brzmi gdzie umieścić suplementy diety tj.
CarboNOX, GAINERATOR, BCAA i WHEY białko

Mój pomysł wygląda następująco...
Na czczo rano 1 tabs BCAA + węgle
~ 9, płatki musli ( duża zawartość owoców i orzechów suszonych )
~ 11, 2 śniadanie (2 - 4 tostów z brązowego chleba + ser żółty/czasem nawet sam chleb ) lub (płatki śniadaniowe)
~ 13, obiad (tutaj róznie wychodzi z obiadem, bo codziennie inny (w szkole jem) ale zawsze pełnowartościowy pożywny obiad np. ziemniaki z bekonem i starta marchew... )
~ 15, to samo co o 11
~ 17 - 18, obiad
~ przed siłownią węgle + gainerator oraz 2 tabsy bcaa
~ 19 - 20, siłownia
~ 22, po siłowni białko, banan, 4 do 5 jajek ( bez żółtka ) szklanka mleka oraz garść migdałów jeśli są akurat pod ręką.

Tak wygląda moja dieta od półtora miesiąca, suplementy oprócz białka chcę dodać dopiero od dzisiaj stąd moja prośba o poradę, co zmienić w swojej diecie...

piona !
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 151
a i znów zapomniałem, że po siłowni jeszcze 2 tabsy bcaa i tabs na stawy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 3053 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12449
proponuje odstawić suplementacje na koszt pełnowartościowych posiłków. Zaoszczędzone pieniądze przeznaczyć na produkty tj. pierś z kurczaka, ryby, twaróg, ważywa. Niestety tych produktów masz ubogą ilość w diecie, co uniemożliwi Ci w znacznym stopniu budowanie czystej, a przedewszystkim zdrowej masy mięśniowej. Jeśli już chcesz wspomagać się suplementami to polecam witaminy.

Nie doradzam w kwestii dietetyki - korzystam z prywatnego centrum dietetycznego.

Nie doradzam w temacie hormonów - nie jestem lekarzem.

Fizyki nie oszukasz ESP, ABS i ASR tak samo jak psychiki psychotropami i substancjami psychodelicznymi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak kolega wyżej napisał. 2 tabsów bcaa nawet twój organizm nie poczuje, chyba, że są po 15g :D
Zależy jaki masz obiad, ale masz za mało mięsa w diecie.
Po siłowni to nie jajka, tylko ryż/makaron + mięso.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam.
Jeśli szukasz indywidualnych porad, diety opracowanej precyzyjnie dla Ciebie przez naszych dietetyków oraz treningu przygotowanego przez naszych trenerów personalnych to skorzystaj z tej oferty.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11
Witam
Wątek dotyczący luźnych pytań niestety zamknięto więc zwracam się tutaj z moim krótkim pytaniem. Jak wiadomo w diecie powinny się znaleść 2 lub 3 gramy białka przypadające na każdy kilogram. U mnie wyszło 180g białka na cały dzień. Czy istnieje chociaż 80% szans, że to zagwarantuje wzrost masy? Poza tym mam jeszcze drugie pytanie - czy jeśli przerwie się dietę budującą po jakimś czasie (bądź obniży ilość kalorii w posiłkach na dzień z różnych powodów) istnieje cień szansy, że zacznę chudnąć, tracić nabytą masę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11
mógłby ktoś odpowiedzieć na nurtujące mnie pytanie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
na obydwa pytania odpowiedź brzmi: tak
A pojedyncze pytania nadal są aktualne : https://www.sfd.pl/POJEDYNCZE_PYTANIA_VOL._11_-t886890-s284.html 

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Witaminy

Następny temat

Co lepsze redukcja czy masa ?

WHEY premium