SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moja dieta = brak przyrostów

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2068

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1463
Witam ! Mam 16 lat, 170 cm, ważę 60 kg. Jestem najbardziej przykładnym ektomorfikiem jakim się tylko da. Oto moja dieta:
7:00
Platki owsiane 70g z mlekiem
Jajecznica z 3 jaj

11:35
Szynka z kurczaka
Chleb zytni pelnoziarnisty


14:30
Ryz 80g
Pierś z kurczaka 80g
Oliwa z oliwek 15ml


17:00
Chleb żytni pełnoziarnisty 100g
Serek kanapkowy naturalny (coś jak serek wiejski tylko, że serka wiejskiego nie dam rady zjeść)


20:00
Tunczyk w wodzie 100g
Chleb zytni pelnoziarnisty 100g


22:00
Twarog chudy 100g
Oliwa z oliwek 10g
Jogurt

Ruszyło mnie 2 kg około, a teraz nic już nie idzie... może za mało kalorii ? Jakbyście ocenili tą dietę. Jaką zastosować ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 758 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18395
Jeśli nie smakuje Ci sam serek wiejski (ziarnisty), to musisz go odpowiednio przyprawić.
Albo cynamonem mielonym, albo papryką ostrą mieloną, od siebie polecam cynamon.

Tak poza tym autorze tematu, to jeśli nie idzie Ci robienie masy na typowej diecie białkowo - węglowodanowej, to spróbuj robić masę na diecie tłuszczowej.

Zmieniony przez - RPS1990 w dniu 2013-05-18 19:51:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1463
Poprawiam swój błąd: 4001 kcal suma dobowa. Przepraszam, ale to mój pierwszy raz na forum :P Jak to wrzucić ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Czytaj wszystkie punkty .)

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1463
Oto i moja cudowna tabela :]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Bialko mozesz podbic do 150, tluszczow zdecydowanie za duzo, daj 60-80g na poczatek, reszte podbij ww. Tutaj oblicz zapotrzebowanie, i dodaj 300-500 na poczatek. https://www.sfd.pl/art/Kalkulatory/Kalkulator_kalorii_BMR-a3734.html

1. Daj troche oliwy/orzechow
2. Razowy/graham + piers, nie jakas szynka
3. 150g oliwy? Wywal.
4. Chleb jak juz to razowy albo graham, serek wylatuje, daj jakis normalny wiejski jak juz
5. j/w, tunczyka nie jedz codziennie max 2 razy w tygodniu
6. Jogurt jak juz to zwykly, smakowe odpadaja

Przed i po treningu najlepiej ryz/kasza/makaron + piers/ryba + warzywa, wrzuc to zapotrzebowanie i diete jeszcze raz bo przesadziles z makro

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1463
Aha, rozumiem, a czy dietę tą samą je się codziennie ? Bo ja mam tak, że ta jedna dieta jest od poniedziałku do czwartku a piątek - niedziela co wpadnie :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Musisz trzymac makro i kalorie na +, jedzac "co wpadnie" raczej duzo nie osiagniesz

Zmieniony przez - OzzyMG w dniu 2013-05-17 15:29:11

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1463
Właśnie od piątku do niedzieli mam mało kalorii, bo jem 3 posiłki + jakieś śmieciowe żarcie :] Tak wiem mistrzu puste kalorie, ale nie przewiduję tego instynktu xdd Tak więc gdyby tą jedną dietę dzień w dzień jadł to bym się przejadł. :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Ryz = ryz bialy, ryz brazowy, makaron, kasza, ziemniaki, ziemniaki slodkie
Piers = ryba, wol, indyk, kurczak, czasami wieprzowe np. lopatka, schab
Oliwa = orzechy, olej lniany itp.

Kiedys nauczysz sie komponowac posilki tak aby byly zdrowe i smaczne

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1463
Dzięki Ozzy, myślałem, że dieta jest jedna wtedy co ćwiczysz i nie ma innej opcji. A ty mi otworzyłeś oczy. Jutro albo pojutrze dodam kolejny dzień pod względem diety :] Otworzę swój dziennik na tej stronie i bd wrzucał tam wszystko... Temat tutaj uważam za zamknięty, bo nie ma sensu tu nic dalej ciągnąć, mam nadzieję, że zajrzysz czasem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy dieta przygotowanie silowe do sportu

Następny temat

Kiedy zacząć ćwiczyć?

WHEY premium