SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Metanabol a przyrost masy mięśniowej

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 220378

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
widac ze lapa nie jest duza

ps temat cudowny poezja...

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 502 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10576
Witam,

Zauważyłem kilka rozbieżności.

Jedni eksperci z tego forum piszą, że do jednej tabletki mety wystarczy 1 sylimarolu, a
niektórzy, że dwie. Zamierzem wziąść 100 tabletek mam 17 lat i jak wezme (jeśli wszystko sie ułoży według mojego planu) to będe miał 7 miesięcy stażu. Możecie powiedzieć, że to za szybko, ale gdybym miał 18 lat czy to jakaś różnica ? Każdy dojżewa inaczej i nie ma żadnej magicznej granicy 18 lat. Widomo, że jeśli ma sie 15, 16 lat to co innego.

Zamierzam brać stałą dawke czyli po 3 tabsy dziennie (slyszalem, że na pierwszy cykl takie rozwiązanie jest najlesze). Tylko, że przez 4 tygodnie wyjdzie mi coś ponad 80 kapsulek zostanie mi prawie 20 co mam z tym robić brać dalej ? Czy to nie bedzie niebezpieczne dla wątroby ? Pierwszy cykl na ogół nie powinien przekraczać 4 tygodni.

Zmieniony przez - Kryzbi89 w dniu 2006-09-23 10:49:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
ogolnie przyjelo sie ze zaczynac "kariere koxa" powinno sie od 21 roku zycia

7 miesiecy pfffffff
pocwicz kilka lat najpierw

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 502 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10576
Jak już sie upre to nie ma niczego co mnie powstrzyma. Wiem, że przed wzięciem Mety powinno się dać rozwinąć swojej masie mięśniowej do maximum na sucho. Myśle, że 7 miesięcy to wystarcająco, zresztą najlepiej uczyć sie na błędach. Pewnie wiesz, ze mimo tego co piszesz ja i tak wezme tą mete, więc powinnienes albo przynajmniej mógłbyś mi coś doradzić w tej kwesti :).
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1123
Idz do lekarza i on ci da odpowiedz ... a tak pozatym to ci co piszą na okrągło w tym dziale o tej mecie co i jak brać to d****e straszne -->>>http://www.toya.net.pl/~qqraczy/lekcja2.swf <<<---

Nie liczy się ilość tylko "JAKOŚĆ"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 502 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10576
Ja już troche poczytałem i dlatego zauważyłem rozbieżności w opiniach jak napisałem w poscie wyzej i chciałbym poznać Waszą opinie na ten temat. Gdybym był pełnoprawnym użytkownikiem forum i dawał sogi to pewnie nie byłoby problemu z pomocą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1123
http://www.toya.net.pl/~qqraczy/lekcja2.swf  <<<--- użyj tego, jeżeli tam zdania był podzielone tz. ŻE TUTAJ TEŻ NIE DOSTANEISZ OSTATECZNEJ ODP!!

Nie liczy się ilość tylko "JAKOŚĆ"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
przyjęło się że 70 mg syli per 1 tabs mety to standardowa dawka...oczywiście to tylko profilaktyka..

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13
Mam Pytanie Czy To Prawda Ze Po Metanabolu mozna Tez Schudnac ? jezeli sie bedzie zle odrzywiac itp ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 626
Prawda
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak zażywać metanabol???

Następny temat

STERYDY A ZIOLA>CO LEPSZE ?

WHEY premium